2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

„Užsidekime noru gyventi“

Šių metų gruodžio 8 d. Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė, kartu su psichologe – psichoterapeute Laima Milovančevičė apsilankė Smalvų bendruomenėje, kuri isikūrusi Smalvų k., Zarasų rajone. Sutikimas buvo labai šiltas. Paklausyti paskaitos susirinko dvidešimt šeši bendruomenės nariai. Paskaitos tema yra aktuali "Užsidekime noru gyventi". Paskaitos metu psichologė – psichoterapeutė Laima Milovančevičė kalbėjo apie pozityvų mąstymą, gyvenimo kokybės vertinimą pagal savo paties resursus ir atsakomybės prisiėmimą. Pateikė individualius būdus kaip savo gyvenimą padaryti subalansuotu, įdomiu ir laimingu. Pabrėžė, kad atskaitos taško ieškojimas turi būti ne išorėje, o savo viduje. Smalvų bendruomenės nariai geraširdiškai dalijosi savo patirtimi sveikos gyvensenos ir dvasinės praktikos klausimais.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuoširdžiai dėkoja Laimai Milovančevičei, organizatorei, Smalvų bendruomenės aktyvistei Danutei Stunžienei ir visiems dalyviams už labai prasmingai ir naudingai praleistą laiką.
 
Mums rūpi Jūsų sveikata!
Nuotraukos2017-12-12 11:53:17
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?