2020 m. liepos 13 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Vasarinė kosmetikos gamyba - tiesiai iš gamtos

Kiekvienas svajojame apie išpuoselėtą savo išvaizdą, tačiau šiandien, kad ir kokios pažangios technologijos egzistuoja, mes nesame tokie, kokie norime būti. Vis randame trūkumų savyje, o norėdami būti patrauklūs ir sveiki, vos per keletą dienų ar savaičių, bandome įvairiausius kremus, serumus, ampules, net tabletes. Tai kaina vardan grožio… Tik deja, vėl ir vėl tenka nusivilti, tai veido oda pleiskanoja, tai plaukai nežvilga, negauname poveikio kokio tikimės, o jei ir gauname, tai jis egzistuoja tiek, kiek naudojame atitinkamą priemonę. Dažniausiai mūsų poreikiai lieka neišpildyti, krūvelė pinigų išmesta kaip į balą. Negi neegzistuoja kosmetika, kuri ne tik gražina, bet ir gydo? Ką daryti, kai nori būti ne tik gražus, bet ir sveikas, nekenkti aplinkai?
 
Nerasi šviežesnės ir natūralesnes kosmetikos nei pagamintos naudojant pievose, miškuose ar pelkėse bei vandenyje rastus gyvius ir augalus, kurie jus atgaivins bei atjaunins. Natūralumo naudą žmonės pradeda prisiminti, juk visi norime būti ne tik gražūs, bet ir sveiki.
 
Tad birželio 16 d. ir 22 d. Zarasų Viešojoje bibliotekoje 17.00 val. mokysimės kaip išnaudoti gamtos teikiamas gėrybes kosmetikai bei aptarsime vasarinę žaliavalgystę.
 
Natūralios medicinos mokytoja Aušra Mačiulytė
 
Renginys nemokamas
 
Ignalinos raj. visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyrius
Nuotraukos2016-06-06 15:55:14