2024 m. balandžio 15 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Vasario 14-oji – Įsimylėjusiųjų diena. „Įsimintiniausią“ turi ne visi

 RACHELĖ (16 m.): – Tai buvo Nidoje. Aš  ten susitariau susitikti su Nojumi, savo vaikinu, su kuriuo elektroniniu paštu bendravome mėnesį, bet nė karto nebuvome susitikę.  Beeidama į pirmąjį pasimatymą labai jaudinausi... Tačiau jau iš tolo pamatę vienas kitą ėmėme šypsotis, ir jaudulys kažkur nejučiom dingo. Jis mane iškart apkabino, paskui nuėjome prie jÅ«ros, sėdėjome kopose... Oras nebuvo šiltas, o aš buvau apsirengusi itin vasariškai. Nojus, pamatęs, kad man šalta, padavė savo striukę ir mėgino sušildyti apkabindamas. Tą dieną išgirdau pačius gražiausius žodžius – niekada jų neužmiršiu. 
MONIKA (13 m.): – Buvo graži vasaros diena, kai Jis pirmą kartą pasiÅ«lė susitikti. Iš pradžių buvo nedrąsu, tačiau po kiek laiko pradėjome laisviau bendrauti. Jis atsisėdo ant laiptukų, mane apkabino ir pasisodino sau ant keliu. Kalbėjome, juokėmės. Kai man buvo metas eiti, jis prašÄ— dar pasilikti, nes jam labai patiko bÅ«ti su manimi. Kartu praleidome dvi valandas, o atrodė lyg pusvalandį... Grįžę namo vienas kitam parašÄ—me, kad labai norėtųsi tą dieną pakartoti.
MANTAS (19 m.): – Man atrodo, pasimatymas yra kiek atgyvenęs dalykas ir netekęs ankstesnės romantikos. Bet vieną „romantišką“ pasimatymą turėjau ir aš. Buvau dar tik šeštokas, kai ėmė labai patikti dviem klasėm aukšÄiau besimokanti mergaitė, kuri manęs nei pažinojo, nei išvis pastebėdavo. Buvo ji graži, labai aukšta, plonytė, o aš – toks nedidelis kÅ«lverstukas. Bet ko nepadarysi iš meilės – sukaupęs visą drąsą parašiau jai meilės laiškelį, pakviečiau susitikti. Jai, matyt, buvo smalsu, kas čia per diegas, taigi ji atėjo. Ir kai pamatė mane – pasišiaušusį neužaugą, kone parkrito ant žemės kvatodama... Norėjau sulįsti žemėn... Kur jau čia tokį pasimatymą užmirši.  
GABRIELĖ (15 m.): – Pats pačiausias pasimatymas buvo, kai susipykau su savo vaikinu, nes jis norėjo viską nutraukti ar bent „padaryti pertrauką“. Aš jo paprašiau susitikti tam, kad paskutinį kartą apkabinčiau ir pabučiuočiau. Eidama pas jį verkiau, o kai susitikom, verkėm jau abu. Gal valandą kalbėjom apie išsiskyrimą. Maniau, kad jis mane paskutinį kartą palydėjo namo, o jis tarė: „Gal mums viso šito nereikia? Aš negaliu be tavęs...“ Apsikabinom, pasibučiavom ir likom kartu... Tuo metu buvau pati laimingiausia. 
SIMONA (15 m.): – Vieną pavasario vakarą su Juo ėjome pasivaikšÄioti į salą. Buvo labai gražus vakaras, šilta, o mÅ«sų jausmai – vos užsimezgę. Užlipom į patį kalno viršÅ³, ant aukšÄiausios laiptų pakopos. Ste-bėjom saulėlydį. Tyla. Nepasakėm vienas kitam nė vieno žodžio, tik staiga pamačiau, kad jo akys pilnos ašarų... Paklausiau, kodėl, o Jis atsakė, kad jam labai gera su manim... Atrodė, daugiau nieko nereikia kalbėti, užteko žvilgsnio ir aš pasijutau kaip rojuj – mylima ir saugoma... 
Kai kuriems pasimatymas nuostabus atrodė vien dėl žmogaus, su ku-riuo jį praleido, kitiems įsiminė tuokart juos supusi graži aplinka ar šiaip kokia ryškesnė detalė. Antai TOMUI (17 m.) labiausiai įsiminė tai, kad jiedu su mergina tąkart valgė šokoladą, RIMUI (16 m.) – kad labai šaltas vanduo tekėjo jam už apykaklės, nes lijo, o jis skėtį laikė virš panelės... Tačiau apskritai į tokias „smulkmenas“ labiau dėmesį kreipia merginos, kurios iš viso apie pirmąjį arba įsimintiniausią pasimatymą kalbėjo kur kas mieliau, tuo tarpu vaikinai atsakinėjo nenoriai, tikino nieko ypatingo nepatyrę arba nelabai teprisimenantys. Nenuostabu, nes, kaip paaiškėjo, pir-mam pasimatymui jie nieko romantiškesnio nesugalvoję, kaip tik nusivesti panelę į salą ar pliažą... 
Ką gi, žmonės, originalumo jums „netrÅ«ksta“. Tikiuosi, kad bent per Šv. Valentino dieną nustebinsite vieni kitus – tiek panelės, tiek vaikinai. Padovanokite vienas kitam ką nors originalaus, jaudinančio, surenkite ko-kią nors staigmeną, kurią vėliau galėtumėte vadinti įsimintiniausia akimirka.
Kalbino Agnė BUROKAITĖ ir Anastasija KISELIOVA, parengė Anastasija.
Auksės ŠIAUDINYTĖS pieš.
 
NuotraukosEimantė Petrauskaitė 2011-02-13 19:24:15
MERĖ
Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?