2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Vasaros nuotykiai

 Na, tikimės, kad mÅ«sų bendraamžiams taip nenutiko, kad jie vasarą praleido smagiai ir su nuotykiais. Tai rodo  ir jų pasakojimai.
GINTARĖ: „Ä®simintiniausias vasaros įvykis – pirmą kartą gyvenime skridau parasparniu! Tai buvo tikras nuotykis man – mačiau viską iš paukšÄio skrydžio, džiaugiausi kiekviena sekunde ir jaučiausi kaip... didelė varna ore“.
LUKAS: „Pirmą kartą keliavau be tėvų – važiavau pas savo draugę, kuri gyvena kitame mieste. Su jos draugais ėjome į žygį, praleidome porą dienų gamtoje. Mums teko patirti tikrą gamtos skonį bei nuotaiką: iškęsti vasarišką liÅ«tį, praleisti naktį prie laužo pokštaujant bei dainuojant ir dar daugybę kitų smagių akimirkų“.
LAURA: „Šią vasarą važiavau į kelionę po Europos šalis. Daug ką mačiau, daug kuo žavėjausi ir džiaugiausi, bet įsiminė ir vienas nelabai smagus nutikimas. Važiavome autobusu, netoli Vokietijos sienos staiga autobusas sugedo ir teko su nelengvu bagažu eiti ilgą atstumą iki artimiausio viešbučio. Linksma nebuvo...“
AUSTĖJA: „Tų smagių nutikimų šią vasarą buvo tikrai daug ir dauguma jų patirti kartu su draugais: prisigalvojome visokiausių kvailysčių, iš kurių vėliau daug ir linksmai kvatojomės. Kaip sakoma, nesvarbu kaip, svarbu su kuo!.. Bet turbÅ«t pats pačiausias nuotykis buvo kelionė į Angliją, į kurią nuvykau pirmą kartą. Kita šalis, kita kultÅ«ra, nematyti vaizdai – kelionė ir viešnagė Anglijoje buvo ištisas nuotykis“.
AURIMAS: „Pats nerealiausias vasaros nuotykis – kelionė į H&M parduotuvės atidarymą, kur pirmiesiems 10-čiai žmonių buvo žadamos 350 litų dovanų kortelės. Jau prieš mėnesį mano draugė pasiÅ«lė vykti į Vilnių – į vienos didžiausių parduotuvių atidarymą. Ilgai negalvojęs sutikau. Ir tai išties tapo puikiu vasaros uždarymo nuotykiu, kokio mes visi (vykome trise) dar nebuvome patyrę: ir tikslą pasiekėme, ir teigiamų emocijų gavome“.
Tikriausiai ir jÅ«s patyrėte smagių nuotykių – pasidalykite jais su visais. Lauksime jÅ«sų laiškų, o gal ir nuotraukų.
Draugų nuotykius užrašÄ— Arianda GRIŠÄŒENKO ir Dominyka PARADNIKAITĖ.

Arianda Griščenko 2013-09-11 21:34:46
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?