2020 m. rugpjūčio 6 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Vasaros nuotykiai

 Na, tikimės, kad mūsų bendraamžiams taip nenutiko, kad jie vasarą praleido smagiai ir su nuotykiais. Tai rodo  ir jų pasakojimai.
GINTARĖ: „Įsimintiniausias vasaros įvykis – pirmą kartą gyvenime skridau parasparniu! Tai buvo tikras nuotykis man – mačiau viską iš paukščio skrydžio, džiaugiausi kiekviena sekunde ir jaučiausi kaip... didelė varna ore“.
LUKAS: „Pirmą kartą keliavau be tėvų – važiavau pas savo draugę, kuri gyvena kitame mieste. Su jos draugais ėjome į žygį, praleidome porą dienų gamtoje. Mums teko patirti tikrą gamtos skonį bei nuotaiką: iškęsti vasarišką liūtį, praleisti naktį prie laužo pokštaujant bei dainuojant ir dar daugybę kitų smagių akimirkų“.
LAURA: „Šią vasarą važiavau į kelionę po Europos šalis. Daug ką mačiau, daug kuo žavėjausi ir džiaugiausi, bet įsiminė ir vienas nelabai smagus nutikimas. Važiavome autobusu, netoli Vokietijos sienos staiga autobusas sugedo ir teko su nelengvu bagažu eiti ilgą atstumą iki artimiausio viešbučio. Linksma nebuvo...“
AUSTĖJA: „Tų smagių nutikimų šią vasarą buvo tikrai daug ir dauguma jų patirti kartu su draugais: prisigalvojome visokiausių kvailysčių, iš kurių vėliau daug ir linksmai kvatojomės. Kaip sakoma, nesvarbu kaip, svarbu su kuo!.. Bet turbūt pats pačiausias nuotykis buvo kelionė į Angliją, į kurią nuvykau pirmą kartą. Kita šalis, kita kultūra, nematyti vaizdai – kelionė ir viešnagė Anglijoje buvo ištisas nuotykis“.
AURIMAS: „Pats nerealiausias vasaros nuotykis – kelionė į H&M parduotuvės atidarymą, kur pirmiesiems 10-čiai žmonių buvo žadamos 350 litų dovanų kortelės. Jau prieš mėnesį mano draugė pasiūlė vykti į Vilnių – į vienos didžiausių parduotuvių atidarymą. Ilgai negalvojęs sutikau. Ir tai išties tapo puikiu vasaros uždarymo nuotykiu, kokio mes visi (vykome trise) dar nebuvome patyrę: ir tikslą pasiekėme, ir teigiamų emocijų gavome“.
Tikriausiai ir jūs patyrėte smagių nuotykių – pasidalykite jais su visais. Lauksime jūsų laiškų, o gal ir nuotraukų.
Draugų nuotykius užrašė Arianda GRIŠČENKO ir Dominyka PARADNIKAITĖ.

Arianda Griščenko 2013-09-11 21:34:46