2022 m. rugsėjo 29 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Vasaros vaikų stovykla „Aš ir mano pasaulis“

Paskutinės vasaros dienos Dusetose buvo pilnos emocijų – šilumos, šviesos, meilės, gerumo, rÅ«pestingumo. VšÄ® „Virsmo studijos“ organizuojama pojūčių stovykla „Aš ir mano pasaulis“ kvietė vaikus pasinerti į emocinį savęs pažinimo nuotykį. Visas stovyklos laikas skirtas tik vaikams – buvo dailės, buvo emocijų ir tylos, buvo improvizacijų ir daug kÅ«rybinės laisvės. ProfesionalÅ«s stovyklos vadovai Rita ir Dalius DÅ«dėnai linksmai ir kÅ«rybiškai neuroedukaciniais metodais mokė vaikus pažvelgti į save per draugą, per emocijas, per savo pojūčius, atpažinti savo jausmus, garsiai išreikšti emocijas, suvaldyti jas ir saugiai išveikti bei paleisti nemalonius jausmus, gerbti savo bei juos supančių draugų ribas, bendrauti, stiprino vaikų pasitikėjimą savimi, kÅ«rybinį mąstymą bei drąsą bÅ«ti tuo, kuo esi. Rita ir Dalius įkvėpė mažuosius savo motyvacija gyventi darniau ir šviesiau bei asmeniniu pavyzdžiu parodė, kad kiekvienas asmeniškai esame atsakingas už tai, ką galvojame, kaip elgiamės ir apie ką svajojame. O svajonių iš vaikų lÅ«pų buvo ištarta daug ir garsiai. Viena iš jų – „ten, kur gera, ten visada norisi sugrįžti“! Vaikai jau laukia kitos vasaros ir naujo nuotykio vasaros stovykloje „Aš ir mano pasaulis“. Tad leiskime svajoti, juk svajonės pildosi!

 

Dėkojame organizatoriams Ritai ir Daliui DÅ«dėnams (VšÄ® „Virsmo studija“), Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijai už suteiktas patalpas bei maitinimą, Zarasų rajono savivaldybės administracijai už skirtą finansavimą stovyklos veiklai vykdyti.

 

Apie visas stovyklos dienas galite pasiskaityti FB paskyroje Neuroedukacijos praktikos.

 

Ieva ŠpÅ«rienė


Zarasų rajono savivaldybė 2022-09-19 09:43:42
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?