2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Vatikano Šventojo Sosto žinių portalas „Vatican News“ paskelbė informaciją apie zarasiškių apsilankymą Sankt Peterburge

Birželio 1 d. naujosiose Sankt Peterburgo kapinėse buvo pašventintas katalikų kvartalas. Jame pastatytas kryžius, kurį padovanojo Lietuvos Zarasų miestas.


Katalikų bendruomenė jau tris dešimtmečius reikalavo, kad miesto valdžia skirtų vietą laidoti mirusius jos narius. Nuo devynioliktojo amžiaus vidurio tradicinė katalikų laidojimo vieta buvo Peterburgo Vyborgo kapinės. Po bolševikų revoliucijos jos buvo uždarytos, o vėliau iš viso sunaikintos. 2017 m. buvo įrengtos naujos didelės, beveik 50 hektarų, kapinės už beveik keturiasdešimties kilometrų į šiaurės vakarus nuo miesto centro. Jose vienas kvartalas suteiktas katalikų bendruomenei. Šeštadienį, birželio 2-ąją, iš Maskvos atvykęs Dievo Motinos arkivyskupijos ganytojas arkivysk. Paolo Pezzi pašventino naujųjų kapinių katalikų kvartalą ir jame pastatytą iš Lietuvos atvežtą kryžių. Ąžuolinį kryžių sukūrė Zarasų krašto tautodailininkas Saulius Savickis. Kryžiaus pastatymą finansavo Zarasų savivaldybė ir „Rotary“ klubas.


Zarasų rajono savivaldybė 2019-06-21 10:44:02
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?