2023 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Verslo plėtrai – rajono Savivaldybės parama

 Deividas Markevičius po dvylikos emigracijos metų  Danijoje prieš pora metų su šeima grįžo į gimtinę Antalieptėje. Kaip ir visiems grįžtantiems  – didžiausia dilema – susirasti darbą, todėl tokio sprendimo priėmimas buvo labai svarbus ir aktualus keturių asmenų šeimai. Viena iš grįžimo priežasčių – „gerai ten kur mÅ«sų nėra, o ir atžalas, gimusias Danijoje reikia į mokyklą leisti,“ – sako Deividas. Darbo ypatumų svečioje šalyje „paragavusi“ šeima greitai susirado darbus, tačiau Deividas dar papildomai nusprendė pats sau susikurti darbo vietą, t. y. užsiimti individualia veikla. 

 

KaniÅ«kų kaime įsigijo nenaudojamus pastatus, pateikė paraišką Nacionalinei mokėjimo agentÅ«rai ir gavo finansavimą verslo pradžiai kaime. Ä®sigijo juostinį gaterį apvalios medienos pjovimui ir nusprendė įsirengti lentpjÅ«vę. „Gera vieta, šalia magistralinio kelio, patogus privažiavimas bet kokia technika, todėl mano paslaugomis naudojasi privačių miškų savininkai, fiziniai asmenys, mažos statybinės įmonės. Gamybos apimtys nėra didelės, todėl klientams užsakymas atliekamas kokybiškai ir sutartu laiku“, – sako lentpjÅ«vės šeimininkas.  
 
Apvali mediena lentpjÅ«vėje pjaunama juostiniu gateriu, todėl vienam išilginiam pjovimui atliekama ir viena operacija. Gaminant statybinę ar tarinę medieną apvali mediena, pirmiausia, pjaunama keturis kartus išilgai. Tokiu bÅ«du iš apvalios medienos pagaminamas tašas (stačiakampis ar kvadratinis). Toliau, pagal norimus išmatavimus pjaunat lentas (dalijant tašÄ…), kiekvienai lentai reikalingas ir vienas pjovimas (operacija). Tai reikalauja didelių laiko sąnaudų ir fizinių pajėgumų. 
 
„Zarasų rajono savivaldybės administracija skelbė Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursą, todėl pasinaudojau galimybe, pateikiau paraišką verslo plėtrai reikalingos įrangos – daugiapjÅ«klių staklių – įsigijimui ir gavau dalinį finansavimą projekto įgyvendinimui. Projekto vertė – 12 831 Eur. Rajono Savivaldybės parama – 5 103 Eur. DaugiapjÅ«klės staklės įsigytos, sukurta nauja darbo vieta pagalbiniam darbininkui, įdarbintas darbuotojas, pagerintas pjautinės medienos naudingos išeigos koeficientas. Toks buvo ir projekto tikslas“, – įgyvendintu projektu džiaugiasi Deividas. 
 
Zarasų rajono bendruomenių asociacijos informacija
 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2022-08-09 16:23:26
MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?