2019 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

„Vingurinis“ Kinijoje!

Š.m. spalio pabaigą jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Vingurinis“ praleido Kinijoje, kur dalyvavo tautinių mažumų festivalyje. Po ilgo skrydžio nusileidome Chengdu mieste, kuriame gyvena beveik 16 milijonų žmonių, tačiau ten neapsistojome. Kinams mažame mieste Yibin, kuriame gyvena tiek pat žmonių, kiek visoje Lietuvoje, praleidome daugiausiai laiko. Turėjome net 7 koncertus skirtingose to regiono miesteliuose. Festivalio atidarymo metu buvome rodomi per nacionalinę Kinijos televizija, buvo smagu palyginti šią patirtį su dalyvavimu Lietuvos dainų ir šokių šventėje. Turėjome jauną, žaismingą ir labai šiltą gidę Tingting su kuria iki šiol palaikome ryšį. Pažinome kinų nacionalinę virtuvę, gyvenome visai kitaip nei esame pratę -  tuo ir žavėjo ši šalis. Epitetai - rūpestis ir priežiūra - tikrai gali apibūdinti Kinijoje gyvenančius žmones. Visada gera girdėti didžiules ovacijas po koncerto, mėgautis dėmesiu ir pažinti kitą kultūrą. Esame dėkingi ir jaučiamės atsakingi už tai, jog galime atstovauti Zarasams ir Lietuvai. Keliaudami suprantame, kaip gera yra gyventi Lietuvoje, būti laisva ir nepriklausoma šalimi, aplankyti ir pažinti kitas, dar neatrastas kultūras. Be mūsų vadovės Vandos Politaitės tai nebūtų įmanoma. Nuo pat pirmų klasių buvome ir augome taip, kaip svajotų kiekvienas vaikas ir per visus, jau beveik vienuolika liaudiško šokio metus, pamatėme daug daugiau nei tikėjomės.
 
Aistė Šakalytė

2018-11-30 11:52:47