2024 m. balandžio 23 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

VMVT keičiasi: aptarnavimas bus greitesnis ir efektyvesnis

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) vykstant struktÅ«riniams pokyčiams, nuo vasario 15 d. keitėsi gyventojų ir verslo subjektų aptarnavimo tvarka: telefonu ir žodžiu gautos nesudėtingos užklausos atsakomos tą pačią dieną, sudėtingesniais klausimais konsultacijos teikiamos raštu, informacijai ir konsultacijoms įvedamas vienas el.pašto adresas, kuriuo bus galima kreiptis visais iškilusiais klausimais.
 
Atsakymas telefonu - tą pačią dieną 
 
Bendro pobÅ«džio konsultacijos telefonu apie VMVT teikiamas paslaugas bus vykdomos trumpuoju numeriu 1879 (gali bÅ«ti taikomi padidinti tarifai) arba  +370 5 242 0108 (tinka ir skambinant iš užsienio). 
 
Ä® asmenų prašymus telefonu atsakoma tą pačią darbo dieną. Jeigu į telefonu pateiktą asmens prašymą dėl jo sudėtingumo negalima atsakyti tą pačią darbo dieną, tuomet besikreipiančiam asmeniui sudaroma galimybė išdėstyti prašymą raštu.  
 
Gyvai – iš anksto užsiregistravus 
 
Kaip ir iki šiol, gyventojai ir verslo subjektų atstovai VMVT padaliniuose galės gauti gyvÅ«nų  Å«kinių gyvÅ«nų bei gyvÅ«nų augintinių registravimo paslaugas, pateikti dokumentus. Tačiau siekiant efektyviau išnaudoti VMVT specialistų darbo laiką, nuo vasario 15 d. susitikimui padaliniuose reikės registruotis iš anksto telefonais 1879 arba +370 5 242 0108. Vėliau planuojama įdiegti ir elektroninę laiko rezervacijos sistemą asmenims planuojantiems atvykti į VMVT padalinį.  
Gyventojai, kaip ir iki šiol, VMVT padaliniuose taip pat galės palikti mėginius valstybės stebėsenos tyrimams (sumedžiotų šernų mėginiai ir kt.). Mėginių palikimui nereikės laiko rezervuoti iš anksto, tačiau bÅ«tina tą padaryti asmenų aptarnavimo padalinio nustatytu darbu laiku. Padalinių darbo laikus galima rasti čia. 
 
Informacijai ir konsultacijoms – vienas adresas [email protected]  
 
Tiems, kurie taupydami laiką konsultacijas ar reikalingą informaciją nori gauti el.paštu, nuo vasario 15 d. galės kreiptis vienu el.pašto adresu [email protected]. Taip pat išlieka galimybė kreiptis į VMVT specialistus per sistemą E.pilietise. pristatymo sistemoje ir registruotu paštu adresu: Siesikų g. 19, Vilnius.
 
Vienas svarbiausių VMVT veiklos prioritetų yra verslo konsultavimas, supažindinimas su teisės aktų reikalavimais, metodinės pagalbos teikimas, kuri palengvina verslo veiklą. Norint sudaryti kuo palankesnes galimybes gauti visą informaciją, sumažinti interpretavimo klaidų ir turėti galimybę ją pasitikrinti kiekvieną kartą prireikus, sudėtingesnės konsultacijos bus fiksuojamos ir perduodamos raštu. Tokias konsultacijas galima gauti ne tik el.paštu, bet ir registruotu paštu. 
 
Nauja VMVT struktÅ«ra  - funkcijoms atskirti 
 
Vasario 15 dieną baigiasi praėjusiais metais pradėti VMVT struktÅ«riniai pokyčiai, kurios metu atskirtos tokios funkcijos kaip licencijų išdavimas, rizikos vertinimas, kontrolės planavimas, kontrolės vykdymas bei sankcijų skyrimas.?Po pertvarkos išduoti leidimą Å«kio subjekto veiklai, nustatyti jo riziką bei kontrolės dažnumą, vykdyti šio subjekto kontrolę ir skirti nuobaudas bus patikėta atskiriems tarpusavyje nesusijusiems padaliniams,? pavaldiems skirtingiems vadovams.?Ligšioliniai 10 teritorinių departamentų apjungiami į 6 stambesnius teritorinius padalinius: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Alytaus.?
 
 
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Paslaugų departamento Panevėžio apygardos Paslaugų skyriaus informacija

 

NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2024-02-19 09:28:36
MERĖ
Teikite dalyvaujamojo biudžeto projektų idėjų pasiūlymus!
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?