2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Vyko konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

Vasario 12 dieną, Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ pirmasis etapas.


Konkursą organizuoja Lietuvos istorijos mokytojų asociacija. Konkurso tikslas – prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, skatinti kiekvieną Lietuvos pilietį nuolat domėtis Lietuvos istorija, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe.


Taip pat siekiama ugdyti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes, skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius drauge prasmingai paminėti šią dieną.


Svarbiausia konkurso idėja yra ne tiek patikrinti Lietuvos istorijos žinias, kiek praturtinti visuomenę naujais faktais, idėjomis, kurios yra užduoties klausimų formuluotėse bei paskatinti Lietuvos valstybės šventes švęsti kitaip.


Susirinkę suaugusieji ne tik atsakinėjo į klausimus, bet dalinosi prisiminimais, diskutavo. Kartu praleistas laikas praturtino istorinėmis žiniomis, buvo smagus ir turiningas. Mes kiekvienas širdyje nešiojame meilę ir pagarbą savo Tėvynei, tad turime nuolat puoselėti šias vertybes.

 

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija

 

NuotraukosSvetlana Veikšrienė 2020-02-14 11:16:46
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?