2020 m. birželio 7 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Vyko pirmoji vasaros sporto šventė „AKTYVUOKIS ZARASUOSE`19“

Birželio 9 d. nuo ankstaus ryto iki pat vakaro Zaraso ežero sala kvėpavo sportu. Čia vyko pirmoji Zarasų vasaros sporto šventė „AKTYVUOKIS ZARASUOSE‘19“!
 
Savo jėgas dalyviai išbandė įvairiose varžybose ir turnyruose, o nenorintys varžytis dalyvavo treniruotėse, stebėjo parodomąją programą ir buvo besivaržančiųjų sirgaliais.

Rytą pradėjome su kalanetikos mankšta. Taip pat, nuo pat ryto vyko 3x3 krepšinio, 5x5 tinklinio bei 4x4 futbolo turnyrai. Po oficialaus šventės atidarymo, vyko karate treniruotė su Zarasų sporto centro sportininkais, kurią vedė Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas. Visai netrukus startavo bėgimo varžybos, kuriose dalyviai varžėsi 6 km distancijoje, 400 m vaikų distancijoje ir 2 km šeimų distancijoje. Po bėgimo, vyko energinga bokso treniruotė su renginio vedėju Alanu Dzeranovu.

Taip pat, dalyviai galėjo išbandyti savo orientavimosi gebėjimus orientavimosi labirinto varžybose. Dar vienas iššūkis dalyviams buvo damų nešimo varžybos.

Šventės pabaigoje laukė šokių dalis, kur matėme šokių studijos "AuRUM" bei sportinių šokių stujos "VyJa" šokėjų Roko ir Gabrielės pasirodymus, taip pat visus kvietėme dar vienai aktyvacijai Dance Fitness treniruotėje su Auguste Grinyte.
 
Šventės organizatoriai Ignalinos visuomenės sveikatos biuras ir VšĮ Kūno kultūros ir laisvalaikio centras dėkoja visiems dalyvavusiems renginyje už džiugias akimirkas, išlietą prakaitą ir puikią nuotaiką, renginio vedėjui Alanui už nerealią charizmą bei renginio partneriams: už šaunius turnyrus Zarasų sporto centrui, už nuostabią mūsų renginio erdvę UAB "Lentų broliai", už orientavimosi labirintą Zarasų orientavimosi klubui "Šiurpys", už garsą Zarasų kultūros centrui, už šokius, šokių studijoms "AuRUM" ir "VyJa". Taip pat už pagalbą ir paramą organizuojant šventę dėkojame Zarasų rajono savivaldybei ir merui Nikolajui Gusevui bei VšĮ ZGO ir jos vadovui Egidijui Zovei.

2019-06-11 16:45:00