2019 m. balandžio 23 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

 Zarasų rajono savivaldybės administracija elektroninio aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Vyko rajono Savivaldybės administracijos vadovų pasitarimas su Zarasų miesto ir rajono seniūnais

Trečiadienį rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas ir direktoriaus pavaduotojas Renius Kisielius darbinio pasitarimo metu su seniūnais aptarė seniūnijose planuojamus darbus, aktualius klausimus, iškylančias problemas ir jų sprendimo būdus.

 

Zarasų rajono savivaldybės 2018 metų užimtumo didinimo programos bei socialinių pašalpų skyrimo aktualijas pristatė Socialinės paramos skyriaus vedėja Alina Sklinsmontienė ir vyriausioji specialistė Rasa Kundavičienė.

 

Kelių asfaltavimo, miško kelių ir žvyrkelių priežiūros klausimu kalbėjęs rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Evaldas Stanys informavo, kad rajone keliai bus remontuojami, asfaltuojami, greideriuojami pagal rajono Savivaldybės tarybos patvirtintą objektų sąrašą. Administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas atkreipė seniūnų dėmesį į kovo 19 dieną pasirašytą įsakymą dėl eismo apribojimo rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliuose su žvyro ir grunto danga. Akcentuota, jog ribojamas krovininio transporto (daugiau kaip 8 t) eismas Zarasų rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliuose su žvyro ir grunto danga 2018 metų pavasario polaidžio metu, o seniūnams pavesta vietinės reikšmės keliuose įrengti kelio ženklus Nr. 314 „Ribota masė 8 t“.

 

Rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Gitana Kolienė informavo, kad balandžio 21 dieną startuos jau dešimtmetį Lietuvoje vykstanti masinė aplinkos tvarkymo talka ,,Darom 2018“. Kaip ir kasmet akcijos metu atkreipiamas dėmesys ne tik į aplinkosaugos problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje, bet skatinama savanorystė, socialinis atsakingumas ir pilietiškumas.

 

Savivaldybės administracijos vadovai ir seniūnai diskutavo apie seniūnijose esančių kapinių priežiūrą, seniūnijose vyksiančius susitikimus su rajono Savivaldybės meru ir tarybos nariais, reprezentacinių išlaidų tikslinį panaudojimą, aptarė kompiuterizuotoje informacinės dokumentų valdymo sistemoje „Avilys“ (@vilys) skiriamų užduočių ir jų vykdymo eigos bei kontrolės klausimus.

 

Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2018-04-11 14:58:04
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate pavasarines atliekų tvarkymo talkas?