2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasiškiai parašė linkėjimus Laisvai Tėvynei

Zarasiškiai parašė linkėjimus Laisvai Tėvynei

Utenos kultūros centras surengė gražią akciją – Laisvės autobusiuku aplankyti apskrities bendruomenes ir priminti žmonėms  „Baltijos kelio“ trisdešimtmetį.

Spalvingas autobusiukas vakar 10 valandą atvyko į Zarasus, Sėlių aikštėje šios akcijos entuziastai susitiko su zarasiškiais, kalbėjo apie Laisvės kainą, prisiminė Baltijos  kelio didingumą. Prie Laisvės autobusiuko atėjo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius.

Rajono vadovai  parašė  linkėjimus Laisvai Tėvynei. „Baltijos kelias visada jungė ir šiandien  jungia Lietuvos žmones, dabar jungia jau ir skirtingas žmonių kartas. Šis simbolis mūsų visų  širdžių jungtis. Lietuvai linkiu žmonių vienybės, susitarimo ir susitelkimo. Būdami vieningi, drąsiai ir patikimai nešime Laisvės simbolį.“,- kalbėjo prie Laisvės autobusiuko meras Nikolajus Gusevas.

Prie  autobusiuko ėjo ir kiti zarasiškiai. Jie bendravo, prisiminė trisdešimties metų įvykius, savo bičiulius, draugus, dalijosi jau istorija tapusiais prisiminimais. Laisvės autobusiukas išvyko į Visaginą, vėliau į Ignaliną, šiandien lankosi Molėtuose ir Anykščiuose, o penktadienį, 19 valandą, autobusiukas atvyks prie Dauniškio ežero Utenoje, kur vyks Laisvės vakaro piknikas „Pažinkime vieni kitus ir atraskime Uteną“.  

Petras Ivanovas

Nuotraukose: akcija Sėlių aikštėje prie Laisvės autobusiuko.

 

Autoriaus nuotraukos 

 

Nuotraukos

Zarasiškiai parašė linkėjimus Laisvai Tėvynei


Zarasiškiai parašė linkėjimus Laisvai Tėvynei


Zarasiškiai parašė linkėjimus Laisvai Tėvynei


Zarasų rajono savivaldybė 2019-08-22 08:27:49