2023 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasiškiai remia karo niokojamą Ukrainą

Penkerius metus Zarasų rajono savivaldybė glaudžiai bendradarbiauja su Ukrainos Chmelnickio srities Kamjanenc-Podolskio rajono Čemerovecko gyvenvietės bendruomene. Zarasiškai su šios bendruomenės nariais palaiko draugiškus bendradarbiavimo ryšius administravimo, Å«kio, švietimo, kultÅ«ros, socialinės apsaugos, sporto, turizmo, sveikatos apsaugos, aplinkosaugos srityse, keitėsi delegacijomis. Zarasuose koncertavo šios bendruomenės meno saviveiklos entuziastai.

 

Karas dar labiau sustiprino šÄ¯ bendradarbiavimą.

 

Zarasų rajono savivaldybė taryba, išreikšdama solidarumą su karo niokojama Ukraina, suteikė Chmelnicko srities Kamjanenc-Podolskio rajono Čemerovecko gyvenvietės bendruomenei tarybai finansinę paramą. Zarasų rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą „Dėl humanitarinės pagalbos suteikimo“ ir paaukojo šiai bendruomenei 25 tÅ«kstančių eurų.

 

Atsižvelgdama į partnerių pageidavimą, rajono Savivaldybė už šiuos pinigus nupirko du automobilius Mitsubishi L200 ir Toyota Hilux 4WD.

 

Šie automobiliai jau pirmosiomis karo savaitėmis pasiekė Čemerovecko gyvenvietės bendruomenės atstovus. Automobiliai perduoti Ukrainos kariuomenės daliniams.

 

Visada zarasiškių dėmesys buvo nukreiptas į kariaujančią Ukrainą. Rajono Savivaldybė organizavo paramą Ukrainos žmonėms reikalingais daiktais ir drabužiais. Ä® Savivaldybės kvietimą noriai atsiliepė mÅ«sų krašto žmonės. Paaukota daug įvairių reikalingų daiktų. Rajono Savivaldybė Čemerovecko gyvenvietės bendruomenės prašymu nupirko du benzininius generatorius, daug miegmaišių, šiltų striukių. Ukrainiečių moksleiviams buvo nupirkta 180 planšetinių kompiuterių.

 

Šią labdarą šiomis dienomis į kariaujančią Ukrainą nuvežė Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius. Jie, įveikę apie 1300 kilometrų, pasiekė Čemerovecko gyvenvietę.

 

Apie bendruomenės narių veiklą karo niokojamame krašte svečiams iš Lietuvos papasakojo šios bendruomenės tarybos pirmininkas Aleksandr Soban. Nikolajus Gusevas ir Gediminas Gaidamavičius susitiko ir bendravo su bendruomenės tarybos ir aktyvistais. Karinio dalinio vadas pulkininkas Andrij Martvišen padėkojo Zarasų rajono vadovui ir visiems zarasiškiams už atvežtą labdarą ir padovanotus automobilius. Daug padėkos žodžių už paramą svečiams pasakė ir bendruomenės tarybos vadovai. Daug nuoširdžių žodžių svečiams iš Zarasų pasakė ir eiliniai šios bendruomenės nariai. Nikolajus Gusevas ir Gediminas Gaidamavičius matė šio krašto žmonių ryžtą kovoti ir laimėti iki galutinės pergalės.

 

Šios viešnagės metu Nikolajus Gusevas, Gediminas Gaidamavičius lankėsi gyvenvietės vaikų darželyje, mokykloje. Darželio ugdytiniai ir mokyklos moksleiviai surengė svečiams nuotaikingą koncertą.

 

Zarasų rajono savivaldybės informacija

 

Nuotraukose – užfiksuotos mero Nikolajaus ir Gedimino Gaidamavičiaus viešnagės Ukrainoje akimirkos; karinio dalinio padėka Nikolajui Gusevui; Zarasų rajono vadovai su atvežta iš kelionės Ukrainos vėliava.


Zarasų rajono savivaldybė 2022-11-22 10:21:17
MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?