2022 m. gegužės 23 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasiškio Kosto Gusevo bronza Pasaulio čempionate

Mes jau rašÄ—me, kad Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė gegužės 3–9 dienomis Liublianoje (Slovėnija) dalyvavo pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato IA diviziono kovose. Šioje rinktinėje žaidžia ir zarasiškis Kostas Gusevas.

 

Kosto Gusevo patirtis labai sustiprino rinktinę. Dvidešimt dvejų metų ledo ritulininkas įvairiuose klubuose patyrė daug naujų išbandymų ir potyrių, prieš tai jis atstovavo PrancÅ«zijos klubui „Clermont“.

 

Visi tie, kurie domisi pasaulio čempionatu, Lietuvos rinktinės rungtynes tiesiogiai galėjo stebėti LRT Plius kanalu. Zarasiškiams sirgaliams šias rungtynes stebėti buvo žymiai smagiau, nes pasaulio čempionate žaidė zarasiškis Kostas Gusevas. Zarasiškis čempionato metu demonstravo ant ledo savo meistriškumą. Ir jo sėkmingi perdavimai lėmė Lietuvos rinktinės pergalę.

 

Pasaulio čempionatas Lietuvos rinktinei buvo didelis iššÅ«kis ir sudėtingas egzaminas. Teko jėgas išbandyti su žymiai stipresniais varžovais. Pradžia nebuvo sėkminga. Tačiau gegužės 7 d. Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasiekė geriausią rezultatą pasaulio čempionate per visą nepriklausomos Lietuvos istoriją! Šeštadienį, Slovėnijoje čempionatą užbaigę lietuviai, pirmą kartą istorijoje iškovojo pasaulio čempionato IA diviziono bronzos medalius. Paskutinėse turnyro rungtynėse Lietuvos rinktinė ilgai vijosi varžovus, tačiau parodė charakterį ir iškovojo pergalę 5:4 prieš Rumunijos rinktinę. Antroji pergalė per ketverias rungtynes garantavo lietuviams bronzos medalius.

 

Kosto Gusevo ir visos Lietuvos ledo rinktinės pergale džiaugiasi ne tik zarasiškiai, bet ir visi mÅ«sų šalies sporto entuziastai.

 

Pagal šalies spaudos publikacijas parengė Jonas Petronis


Nuotraukose – zarasiškio Kosto Gusevo kovų ir ledo ritulininkų pergalių akimirkos


Zarasų rajono savivaldybė 2022-05-11 08:25:33
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?