2020 m. gegužės 29 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasiškis - pasaulio čempionas

Didžiosios Britanijos Dumfrio mieste vykusiame pasaulio čempionato II diviziono A grupėje Lietuvos jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio rinktinė padarė tai, ko laukta ilgus septynerius metus – iškovojo aukso medalius ir iškopė į aukštesnį divizioną.
 
Vykstant į čempionatą tiek žaidėjai, tiek treneriai nedrąsiai tikino, kad važiuoja kovoti dėl medalių ir tik svajonėse tikėjosi iškovoti aukščiausios prabos medalius. Lietuvos ledo ritulininkai čempionato metu nugalėjo Kroatijos, Nyderlandų, Rumunijos komandas, po baudinių serijos pralaimėjo Pietų Korėjos rinktinei, o finalinėje dvikovoje lygiomis sužaidė su čempionato šeimininkais. Džiugu, jog šioje komandoje žaidė ir zarasiškis Kostas Gusevas, kuris buvo jauniausias komandoje. Nors Kostui tik 14 metų, čempionate jis aikštelėje kovojo apie 80 minučių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Penketukas, kuriame gynėjo pozicijoje žaidė Kostas Gusevas, įmušė šešis įvarčius.
 
Vyriausiasis rinktinės treneris Andrejus Jadkauskas džiaugėsi, jog šie vaikai sugebėjo atlaikyti milžinišką spaudimą ir iškovoti kelialapį į aukštesnį divizioną. Pasak trenerio, šios rinktinės žaidėjai Edgaras Protčenko, Aurimas Gaidauskas, Domantas Čypas, Jaunius Jasinevičius, Edvinas Boroška, Ilja Četvertakas, Erikas Sadauskas, Pavelas Zhukauskas, Dominykas Bisturys, Artūras Laukaitis, Lukas Žukauskas, Donatas Vitte, Dominykas Škadauskas, Vilius Krakauskas, Dominykas Bogdziulis, Tomašas Krukovski, Nojus Marcinkevičius, Deividas Četvertakas, Kostas Gusevas, Danielius Benilovas, Germanas Juškaitis ir Artūras Pavliukovas auksinėmis raidėmis įrašė savo vardus į Lietuvos ledo ritulio istoriją.
 
Nuotraukos iš asmeninio Kosto Gusevo albumo ir Vasilijaus Kukonenkos.
 
 
Informaciją parengė Vasilijus Kukonenka

Zarasų rajono savivaldybė 2014-04-13 11:47:11
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?