2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasiškis – pasaulio ledo ritulio čempionate

Nors ledo ritulys Lietuvoje pagal populiarumą ir nusileidžia krepšiniui. Tačiau šiuo metu Lietuvos sporto entuziastų dėmesys prikaustytas prie šios sporto šakos. Geresnės karjeros Lietuvos ledo ritulio legendos negalėjo įsivaizduoti. Mūsų šalies ledo ritulininkai sėkmingai iškovojo istorinį kelialapį į pasaulio IA diviziono čempionatą. Jame lietuviai žaidžia pirmą kartą istorijoje. 

 

Zarasiškius nuolat domina ledo ritulininkai ir todėl, kad į rinktinę pretendavo ir mūsų žemietis Kostas Gusevas. Kostas visą sezoną stabiliu žaidimu džiugino šios sporto šakos entuziastus Latvijos HK Ryga (MHL), Rusijos aukščiausioje jaunimo lygoje. Tačiau jaunimo lygoje Kostui tai paskutinis sezonas. Jaunuolio siekis - užsivilkti nacionalinės rinktinės marškinėlius. Ši zarasiškio svajonė išsipildė ir jis tapo Lietuvos ledo ritulio rinktinės gynėju. Gynėjas iš Zarasų pasaulio čempionate demonstravo meistriškumą ir sugebėjimus ir kovojo pasaulio IA diviziono čempionate.


Tiesa, Lietuvos ledo ritulio rinktinė pralaimėjimais pradėjo pasaulio čempionato IA diviziono kovas Kazachstane. Po šių rungtynių rinktinės kapitonas Dainius Zubrus teigė, kad ši mūsų jauna šalies rinktinė gali žaisti geriau. Lietuvos žaidėjai puikiai pasiruošę, kupini jėgų ir dar savo sugebėjimus pademonstruos. Sportą visada lydi ne tik pergalės, bet ir pralaimėjimai. Jie dažnai dar labiau užgrūdina ir suteikia daugiau jėgų. Lietuvos ledo ritulininkų dalyvavimas šiame pasaulio čempionate yra didelis pasiekimas.


Džiaugiamės, kad gynėjas Kostas Gusevas iš Zarasų pasaulio čempionate gina Lietuvos garbę ir garsina mūsų šalį bei Zarasus.


Zarasai išugdė ir daugiau profesionalaus sporto entuziastų. Savo pergalėmis džiugina ledo ritulininkas zarasiškis Elvinas Karla. Elvinas sėkmingai žaidė Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur rungtyniauja USPHL lygoje, atstovaudamas „Potomac Patriots“ ekipai. Elvinas irgi buvo pretendentas į Lietuvos rinktinę. Tačiau jam šį sykį nepasisekė. Pasaulio čempionate Lietuvos rinktinės vartų jam neteks ginti.

 

 

Arūnas Zavackas,

Zarasų sporto centro sporto instruktorius

 

 

Nuotraukos

Svetlana Veikšrienė 2019-05-09 08:36:17