2019 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Zarasiškių sėkmė Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurse ,,Sidabro vainikėlis"

Kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje Širvintų kultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Utenos regioninio turo paroda, o balandžio 6 dieną buvo apdovanoti nugalėtojai.
                     
Tradicinėje ir pastaraisiais metais populiarumo įgavusioje parodoje buvo eksponuota daugiau kaip 100 jaunųjų menininkų liaudies dailės darbų iš Utenos, Molėtų, Anykščių, Ignalinos, Rokiškio, Zarasų, Švenčionių, Vilniaus, Visagino ir Širvintų miestų bei rajonų. Savo kūrybą pateikė keramikos ir molio dirbinių meistrai, karpinių atlikėjai, margučių margintojai, šiaudinių sodų pynėjai, odos dirbinių gamintojai, vilnos vėlimo, medžio darbų, pynimo iš vytelių meistrai, verbų rišėjai, audimo, tekstilės, nėrimo, mezgimo, siuvinėjimo meistrės, juostų audėjos.
                       
Liaudies meno parodos „Sidabro vainikėlis“ regioninio turo vertinimo komisija išrinko geriausius darbus, kurių autoriai buvo apdovanoti I, II, III vietų laimėtojų diplomais. Pirmąsias vietas laimėjo šeši konkurso dalyviai, kurie įgijo teisę dalyvauti nacionaliniame ture ir siekti „Sidabro vainikėlio“ aukščiausio įvertinimo.
                     
Mūsų rajono kai kurių mokyklų mokiniai šiame gražiame konkurse taip pat yra dalyvavę jau ne vieną kartą ir buvo gerai įvertinti. Šiemet konkurso parodai savo karpinius pateikė Salako pagrindinės mokyklos mokiniai Arūnė Kliukaitė (5 kl.), Nojus Žusinas (6 kl.) ir Greta Miškinytė (10 kl.) (mokytoja Aušra Šileikienė) bei keramikos dirbinius Dusetų meno mokyklos mokinys Rytis Maskoliūnas (mokytojas Romualdas Pučekas). Dusetiškis jaunasis keramikas apdovanotas antrosios vietos laimėtojo diplomu, salakiškiai karpytojai Arūnė apdovanota trečiosios vietos laimėtojos diplomu, o Nojus ir Greta – padėkomis.
 
Dovilės Nikitinos nuotraukos.
 
Vasilijus Trusovas, Zarasų krašto muziejaus muziejininkas (kultūrinių renginių koordinatorius)
Nuotraukos
Zarasų krašto muziejus 2018-04-18 15:28:18