2020 m. vasario 28 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasų bažnyčioje kunigo šventinimo apeigos

Praėjusį sekmadienį daug tikinčiųjų buvo Zarasų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Joje ypatinga, istorinė šventė. Į ją atvyko Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas. Jis diakonui Dainiui Kauniečiui suteikė antros pakopos kunigystės šventimus. Dainius Kaunietis savo tarnystę lig šiol atliko parapijoje. Vyskupas Linas Vodopjanovas, taip pat įšventinime dalyvaujantys kunigai numatytomis apeigomis paliudijo, kad nuo šiol naujai pašventintąjį laikys vienos tarnystės broliu, dalinsis darbais, džiaugsmais ir rūpesčiais.


„Kunigų šventimai – dovana visai Bažnyčiai“, – kalbėjo šventimus teikęs vyskupas Linas Vodopjanovas. Jis nuoširdžiai sveikino Dainių Kaunietį, gausiai bažnyčioje susirinkusią bendruomenę, brolius kunigus, įšventintojo artimuosius, bičiulius ir visus parapijiečius. Dainių Kaunietį sveikino, dėkojo Vyskupui Zarasų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonas kunigas dekanas Vydas Juškėnas. Jis sakė, kad ši diena ypatinga ne tik Dainiui Kauniečiui, bet ir visai Bažnyčiai. Visiems tai didelė šventė.


Šios gražaus ir įsimintino Zarasuose įvykio dalyvius, taip pat OFM, Panevėžio vyskupą Liną Vodopjanovą, kunigus nuoširdžiai sveikino rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Sveikinimo žodį tarė ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava. Jie pasveikino ir gražios tarnystės Bažnyčiai linkėjo Dainiui Kauniečiui. Pirmąsias šv. Mišias kunigas Dainius Kaunietis aukos vasario 9 d. Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčioje.
 

Jonas Petraitis

Rimanto Bikulčiaus nuotraukos

Nuotraukose – kunigo šventinimo akimirkos Zarasų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

 


Petras Ivanovas 2020-01-21 11:36:39
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?