2021 m. sausio 22 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasų ligoninėje gražūs poslinkiai

VšÄ® Zarasų ligoninė, sušvelnėjus karantino sąlygoms, sėkmingai ėmė atnaujinti stacionarines ir ambulatorines asmens sveikatos priežiÅ«ros paslaugas, kurių taip laukė Zarasų miesto ir rajono gyventojai. Jos buvo pradėtos teikti griežtai laikantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, Ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo Aurelijaus Verygos rekomendacijų.


Zarasų ligoninės direktorius Remigijus Lamanauskas džiaugiasi, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu ligoninės kolektyvas dirbo labai profesionaliai ir visi svariausi, reikalingiausi darbai buvo padaryti be jokių priekaištų iš šalies sveikatos priežiÅ«ros institucijų. AtvirkšÄiai. Ligoninė sulaukė pagyrimų už organizuotumą ir nuoseklų visų reikalingų priemonių įgyvendinimą. Vien tik birželio mėnesį įstaigoje buvo atnaujinta 76,7 proc. stacionarinių ir 71,5 proc. ambulatorinių asmens sveikatos priežiÅ«ros paslaugų, teikiamų iki karantino. Tarp rajono lygmens ligoninių Zarasų ligoninė pagal sveikatos priežiÅ«ros paslaugų atnaujinimą sutartinių sumų apimtyje yra trečioje vietoje. Kitose šalies gydymo įstaigose praėjusį mėnesį buvo atnaujinta vos apie pusė paslaugų, kitose jos net nebuvo pradėtos teikti iš viso.


Taigi darnaus darbo dėka ligoninės kolektyvas sėkmingai įveikė pirmąją koronaviruso pandemijos bangą. Net priėmė didelį iššÅ«kį ir sėkmingai įsteigė KaršÄiavimo kliniką, ko savarankiškai neįsteigė padaryti kai kurios kitos, žymiai didesnės asmens sveikatos priežiÅ«ros įstaigos. KaršÄiavimo klinikos koordinatorius Dmitrijus Charčenko su specialistų komanda atliko visas numatytas funkcijas, pademonstravo pasiaukojimą ne tik savo specialybei, bet ir žmonėms.


Liepos 17 d. mÅ«sų regiono medikai, sėkmingai kovoję su koronaviruso infekcija, buvo pakviesti į VšÄ® Respublikinę Panevėžio ligoninę, kurios Aktų salėje vyko iškilmingas Panevėžio ir Utenos apskričių medikų ir kitų gydymo įstaigų darbuotojų apdovanojimų teikimas. Čia juos sveikino Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Gražūs padėkos žodžiai buvo pasakyti ir zarasiškiams. Zarasų ligoninės gydytojui anesteziologui reanimatologui Dmitrijui Charčenko ir bendrosios praktikos slaugytojai Reginai Vietrinienei skirti valstybiniai apdovanojimai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.


Apdovanoti medikai ir kiti kolektyvo nariai buvo gražiai pasveikinti ir Zarasų ligoninėje. Direktorius Remigijus Lamanauskas, dėkodamas visiems už darbą karantino metu, tarė nuoširdžius padėkos žodžius, džiaugėsi, kad labai gražiai įvertintas dviejų Zarasų ligoninės medikų triÅ«sas. Tiesa, visų vyriausybiniais apdovanojimais neįvertinsi, tačiau aukšÄiausios pagarbos nusipelnė visi įstaigos specialistai, kurie dirbo šiuo sudėtingu laikotarpiu rizikuodami savo sveikata ir gyvybe. „Stengiamės skatinti darbuotojus materialiai, buvo mokami priedai, skatinome ir kitais bÅ«dais. Pasiaukojantis darbas turi bÅ«ti įvertintas“, - kalbėjo direktorius Remigijus Lamanauskas


 

 


Svetlana Veikšrienė 2020-07-27 10:44:54
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?