2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasų miesto seniūnijos veikloje laukiama teigiamų pokyčių

Rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir administracijos vadovai pastoviai gaudavo gyventojų nusiskundimus dėl nepatenkinamo Zarasų miesto seniūnės Olgos Podolskienės darbo. Dėl nesutvarkytų ir nevalytų gatvių, vėjo nešiojamų po miestą neišgrėbtų rudens lapų, gyvenamųjų kvartalų kiemus teršiančių benamių kačių, bešeimininkių šunų ir kitų svarbių miesto tvarkymo klausimų zarasiškiai nuolat kreipėsi tiesiogiai į rajono vadovus. Tačiau šiuos klausimus privalu pagal pareigas spręsti Zarasų miesto seniūnei. Šiems darbams atlikti miesto seniūnijai yra skiriamos ženklios rajono biudžeto lėšos.


Rajono meras ir rajono Savivaldybės administracija reikalaudavo iš Olgos Podolskienės sutelkti dėmesį į savo darbą ir kardinaliai gerinti miesto tvarkymą. Tačiau rajono vadovai teigiamų pokyčių miesto tvarkymo darbuose taip ir nesulaukdavo. Atvirkščiai, seniūnė vietoj konkrečių darbų surasdavo šimtus pasiteisinimų ir miesto tvarkymo darbai neatitiko miesto gyventojų lūkesčių.


Olgai Podolskienei rajono Savivaldybės administracija skyrė tarnybinę nuobaudą dėl pasinaudojimo tarnybine padėtimi. Šią nuobaudą seniūnė apskundė teismui, tačiau jis, neseniai išnagrinėjęs seniūnės skundą, tarnybinės nuobaudos nepanaikino ir pripažino, kad rajono Savivaldybės administracija teisi. Kita galiojanti nuobauda yra skirta seniūnei dėl savivaldybės lėšų panaudojimo neatlikus viešųjų pirkimų. Nuobaudos Olga Podolskienė net neginčijo.

 

Nuo spalio 21 d. Zarasų miesto seniūnė Olga Podolskienė savo noru išėjo iš užimamų pareigų. Bet buvusi seniūnė nenurimo - ji socialinėje paskyroje apkaltino Zarasų rajono savivaldybės vadovus, ypatingai merą, kad jis „nepadėjo spręsti kasdienių reikalų“. Buvusi seniūnė mero ir rajono Savivaldybės administracijos reiklumą ir principingumą įvertino kaip trukdymą jai dirbti. Kaltinti Zarasų rajono savivaldybės administracijos vadovus dėl to, kad pati nesugebėjo kokybiškai atlikti savo funkcijų ir padarė teismo pripažintą nusižengimą, yra mažiausiai neetiška.


Manytume, kad situacija Zarasų miesto seniūnijoje greitai keisis ir mes visi pajusime teigiamus pokyčius, daugiau dėmesio bus skiriama kasdieniams miesto reikalams, miesto tvarkai ir švarai užtikrinti. Vietoj nuolatinių priekaištų ir konfliktų miesto seniūnijoje prasidės konkretus darbas, kurio rezultatais jau greitai įsitikins zarasiškiai ir jų svečiai.

 

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija


 


Petras Ivanovas 2019-10-31 10:41:53