2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasų policija įspėja: būkite budrūs, pasirūpinkite turto saugumu Vėlinių metu!

Gerbiami Zarasų rajono gyventojai, būkite budrūs ir dėmesingi, šventiniu laikotarpiu padaugėja vagysčių iš butų, privačių namų, ūkinių patalpų, automobilių.


Vagystės atveju netenkama vertingų daiktų (pinigų, mobilaus ryšio telefonų, dokumentų, juvelyrinių dirbinių, kompiuterių, buities ir ūkio darbams skirtų prietaisų, įrankių ir kt.), patiriama didelė materialinė žala.


Policija įspėja gyventojus – pasirūpinkite savo turto saugumu! Išeinant iš namų atidžiai patikrinkite ar užrakintos durys, ar sandariai uždaryti langai, balkono durys, nepalikite namų be priežiūros. Esant galimybei prie namų įsirenkite vaizdo stebėjimo kameras, pasirūpinkite kokybišku būsto ir prieigų apšvietimu, aktyviai bendraukite su kaimynais, keiskitės informacija, siekiant išvengti vagysčių.


Pasirūpinkite automobilio ir asmeninių daiktų saugumu. Automobilį stenkitės palikti gerai apšviestoje, saugioje vietoje. Užrakinkite ir patikrinkite ar tikrai veikia centrinis užraktas. Nepalikite jame vertingų daiktų. Saugokite prie savęs turimus asmeninius daiktus, rankines.


Pastebėję įtartinus asmenis, vykdančius teisės pažeidimus ar nusikalstamas veikas, nedelsiant praneškite policijai skubios pagalbos telefonu 112!


Informuojame, kad šalia kapinių esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse spalio 30 - 31 dienomis Zarasų policijos bendruomenės pareigūnai kartu su policijos rėmėjais ir Zarasų rajono savivaldybės atstovais viešajai tvarkai, vykdys priemones dėl vagysčių prevencijos, konsultuos gyventojus turto apsaugos klausimais.


Zarasų rajono policijos komisariato informacija


Svetlana Veikšrienė 2019-10-31 10:09:28