2018 m. spalio 19 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Zarasų rajonas pristatytas Karelijos Respublikos televizijoje

2014 m. birželio 13-15 d. Zarasų rajone viešėjo 15 žiniasklaidos darbuotojų grupė iš Rusijos. Smagu buvo bendrauti su atvykusiais svečiais, pristatyti tai, kuo savajame krašte didžiuojamės ir skiriamės iš kitų šalies teritorijų. Atsisveikinus neapleido smalsumas sužinoti kokį Zarasų kraštą per kamerų ir fotoaparatų objektyvus pamatė mūsų svečiai ir kaip savo šalyje žurnaluose, laikraščiuose ir TV bei radijo laidose pristatė matytą kraštą, girdėtus pasakojimus ir susitikimus su žmonėmis.
 
Džiaugiamės, kad Rusijos žurnalistai mielai sutiko pasidalinti tuo, ką patyrė Zarasų krašte. Zarasai.lt jums, mieli zarasiškiai ir krašto svečiai pristato pirmuosius įspūdžius iš...tolimos Karelijos Respublikos. 2014 m. birželio 22 ir 29 dienomis valstybinės televizijos ir radijo kompanijos ,,Karelija“ (matoma visoje Respublikoje) laidose ,,Žinios. Savaitės naujienos“ jau buvo pristatyti du kompanijos specialiosios korespondentės Vlados Danilovos siužetai iš Stelmužės, Šventosios vietos Kintiškėse, Vasaknų dvaro, Šlyninkos vandens malūno. Malonios jums siužetų peržiūros! Tikimės, kad jau artimiausiu metu zarasai.lt vėl galės pateikti naują krašto pristatymo Rusijoje medžiagą.
 
 
 
Zarasų rajono savivaldybės informacija
 

Draudžiama zarasai.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio zarasai.lt sutikimo, o jei sutikimas bus gautas, būtina nurodyti zarasai.lt kaip informacijos šaltinį ir aktyvuoti  nuorodą į zarasai.lt.

Zarasų rajono savivaldybė 2014-07-06 15:39:57
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas