2023 m. gruodžio 10 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasų rajono gyventojai kviečiami laimėti paramą riedlenčių parko statybai

Riedlenčių, BMX dviračių sportas, važinėjimas su riedučiais ir kiti ekstremalÅ«s, aktyvÅ«s užsiėmimai vis labiau populiarėja tarp jaunuolių. Tačiau šių sporto šakų atstovai pastebi, kad sąlygos užsiimti mėgiama veikla nėra geros, ypač mažesniuose Lietuvos miestuose. Tiesioginės prekybos įmonė „Amway“ ir dviračių renginys „Velomaratonas“, vyksiantis rugpjūčio 23 d. Vilniuje, suteikia galimybę miestelių gyventojams laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti.
 
Pernai „Velomaratono“ metu „Amway“ parėmė jaunus ir perspektyvius BMX dviratininkus. Šiais metais nuspręsta paremti mažesnius miestus, kuriuose gyvena iki 50 tÅ«kst. gyventojų ir padėti viename jų pastatyti riedlenčių parką.
Paramą riedlenčių parkui įkurti gali laimėti miestas, kuriam pavyks suburti didžiausiąkomandą. „Velomaratono“ rengėjai patys kreipsis į laimėjusio miesto valdžios institucijas ir aptars visus riedlenčių parko įrengimo aspektus. Planuojama, kad jis bus atidarytas 2016 m. gegužę.
 
„Praėjusiais metais subÅ«rėme didžiausią „Velomaratono 2014“ komandą – net 470 narių. Manome, kad šių metų iniciatyva, riedlenčių parko dovanojimas miestui, kuris suburs didžiausią komandą, paskatins sportuoti daugiau žmonių. Didžioji dalis riedlenčių parkų yra didžiausiuose Lietuvos miestuose, o miestelių vaikams ir paaugliams tenka važinėti gatvėse ir kitose tam netinkamose vietose“,– sakė Anna Pietrzak, „Amway“ generalinė direktorė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei Lenkijoje.
 
Norintys laimėti 5000JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti, miestelių gyventojai registruodamiesi dalyvauti „Velomaratone“, skiltyje „Nutrilite komanda“, turi nurodyti miesto, kuriam atstovaus arba kurį parems, pavadinimą.Varžytis dėl prizo negali didesni miestai, turintys daugiau nei 50tÅ«kst.gyventojų, bet didžiųjų miestų gyventojai gali registruotis ir remti bet kurio norimo miestelio „Nutrilite“ komandą („Nutrilite“ yra „Amway“ įmonės vitaminai ir maisto papildai).
 
„Velomaratono“ organizatoriai pastebi, kad šiuo metu pirmauja Raudondvario komanda, su daugiausiai užsiregistravusių dalyvių.
 
Tiesioginės prekybos įmonė „Amway“ jau trečią kartą yra oficiali „Velomaratono“, vieno didžiausių sporto renginių Lietuvoje, rėmėja. Ä®monė tęsia tradiciją remti jaunus sportininkus ir skatinti aktyvų gyvenimo bÅ«dą.
 
 
Apie „Amway“
„Amway“– tai šeimos valdoma vartojimo prekių įmonė, tapusi viena pirmaujančių visame pasaulyje. Ji prekiauja daugiau nei 400 kokybiškų produktų, skirtų grožiui, gerovei ir namų priežiÅ«rai. Prekyba vykdoma tik per nepriklausomus platintojus, kurie tiekia produktus tiesiogiai galutiniams naudotojams. Ä®monė buvo įsteigta 1959 m. Ados mieste JAV, dabar ji veikia daugiau nei 100 valstybių ir teritorijų, o 2014 m. jos pajamos sudarė 10,8 milijardo JAV dolerių. Populiariausi „Amway“ prekių ženklai yra vitaminai, mineralai ir maisto papildai„Nutrilite“, odos priežiÅ«ros ir kosmetikos priemonės „Artistry“bei vandens valymo sistemos „eSpring“.
 
Daugiau informacijos:
Agnė Adomaitytė
Mob. tel. +370 685 12801;
Arba internete: http://www.velomaratonas.lt/ir https://www.amway-lithuania.com/
 

Svetlana Veikšrienė 2015-08-17 14:06:50
MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?