2020 m. liepos 14 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasų rajono policijos komisariate - naujas viršininkas

Praėjusį antradienį  Zarasų rajono policijos komisariato kolektyvui pristatytas naujasis rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas. Dėl rotacijos postą palikęs ankstesnis viršininkas Vitalis Kutkauskas dabar vadovaus Molėtų rajono policijos komisariatui.
 
Į naujojo Policijos komisariato viršininko pristatymą atvyko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas. Jis džiaugėsi, kad šiame Zarasų krašte policijos vadovu  paskirtas pareigingas ir stropus pareigūnas. Žmogus turi sukaupęs didelę tarnybos teisėtvarkos institucijose patirtį.  Vadovas labai principingas bei sugebantis sutartinai bendrauti su pareigūnais, kolektyvu. Viršininkas Vytautas Vaiškūnas prisipažino, kad daug metų dirba su Dainiumi Šidlausku ir džiaugiasi šiuo kolega.
 
Naująjį  komisariato vadovą  pasveikino rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Meras akcentavo, kad labai svarbu, kad rajono Savivaldybėje būtų užtikrinama tvarka, gyventojų ir jų svečių saugumas. Savivaldybė glaudžiai šioje srityje bendradarbiauja su Policijos komisariatu ir ateityje šias bendradarbiavimo tendencijas žada plėsti, teikti visokeriopą paramą. Tarnyba policijoje nėra lengva, bet  Zarasų rajono policijos komisariate geras kolektyvas, kuris pajėgus spręsti visas iškilusias problemas. Džiugu sutikti naująjį komisariato vadovą, kuris be tarnybos, žavisi sportu,  kultivuoja sporto šaką karate.
 
Gražiai naująjį policijos komisariato viršininką Dainių Šidlauską sutiko ir kolektyvas. Jo atstovai  Andrejus Jančevskis ir Neringa Čiegienė įteikė gėlių  ir patikino, kad darniai kartu spręs visus kolektyvui iškilusias iššūkius. 
 
Dainius Šidlauskas  papasakojo apie savo tarnybą teisėsaugos institucijose. Naujasis viršininkas policijoje tarnauja jau dvidešimt septynerius metus. Pats įdomiausias jo tarnybos darbo laikotarpis – tai darbas  kriminalistikoje.  Nusikaltėlių, įrodymų paieškos įsukdavo į darbų verpetą.  Tarnyba atimdavo daug ir laisvalaikio valandų, poilsio dienų. Vieną sykį buvo susigundęs ramesne tarnyba, tarnavo Pasienio policijoje, Tačiau ramybė jo nesuviliojo, vėl po pusantrų metų grįžo į Ignalinos rajono policijos komisariatą, dešimt metų jam ir vadovavo. Dabar dėl rotacijos jis perkeltas vadovauti Zarasų rajono policijos komisariatui. 
 
Naujasis komisariato viršininkas prisipažino. Kad yra  principingas, labai vertina pareigūnų sąžiningumą, nuoširdumą, draugiškumą.  „Viską iš pradžių įvertinu širdimi, o po to protu“, - pristatymo metu kalbėjo naujasis policijos vadovas. 
 
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas palinkėjo kolektyvui ir naujajam viršininkui  sėkmės, savitarpio supratimo ir vaisingo darbo stiprinant teisėsaugą gražiame Zarasų krašte. Geras teisėtvarkos institucijos darbas, tai ir verslo sėkmė, rajono gyventojų, jų svečių ramybė, turiningas darbas ir poilsis. Kreipdamasis į susirinkusius, Utenos apskrities policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaškūnas džiaugėsi , kad policija savo kruopščiu darbu gerina savo  veiklos pasitikėjimą. Daugelis policijos institucijos sričių yra pokyčių ir naujovių kelyje. Vytautas Vaiškūnas  palinkėjo dar  tolesnio bendravimo su Savivaldybe,  gyventojais. Visus dar sykį patikino, kad Dainius Šidlauskas patyręs vadovas ir patyrę  ir darbštūs yra  Zarasų pareigūnai ir tiki, kad visus keliamus uždavinius jie pajėgūs įgyvendinti.   
 
Nuotraukose: Zarasų rajono policijos komisariato pristatymo akimirkos.  
 
 
Mero patarėjas
Petras Ivanovas

Zarasų rajono savivaldybė 2019-01-08 16:24:02
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?