2018 m. liepos 18 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Zarasų rajono savivaldybė atvėrė duris jaunimui

Vietos savivaldos dieną Zarasų rajono savivaldybėje galėjai sutikti ne tik tarnautojus ir Savivaldybės darbuotojus, tačiau ir būrį moksleivių.
 
Jie atvyko jau į ne pirmą kartą rajono savivaldybės rengiamą renginį „Jaunimo savivaldos diena“. Šią dieną moksleiviai turi galimybę susipažinti su savivalda ir valstybės tarnautojų darbu iš arčiau. Būtent šiandien kiekvienas iš jų gali pabūti meru, administracijos direktoriumi, patarėju ar kitu rajono savivaldybės tarnautoju ar darbuotoju.
 
Šiais metais renginyje dalyvavo vyresnių klasių moksleiviai iš Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos (šeši moksleiviai), Zarasų žemės ūkio mokyklos (septyni moksleiviai), Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos (aštuoni moksleiviai) ir Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos (aštuoni moksleiviai).
 
Didžiojoje salėje susirinkusius moksleivius pasveikino meras Nikolajus Gusevas, administracijos direktorius Ramūnas Keršys, administracijos direktoriaus pavaduotojas Renius Kisielius ir Jaunimo reikalų koordinatorė Aksana Vorobjova. Administracijos direktorius papasakojo moksleiviams apie savivaldą ir pakvietė juos pasirinkti, kurio skyriaus darbuotojus jie norėtų šiandien aplankyti. Beveik pusė moksleivių pasirinko Švietimo ir kultūros skyrių. Skyriaus vedėjas St. Kaulavičius labai džiaugėsi tokiu moksleivių susidomėjimu. Kiti moksleiviai pasirinko mero (trys moksleiviai), administracijos direktoriaus pareigas (dvi moksleivės), Vaiko teisių apsaugos skyrių (dvi moksleivės), Kaimo plėtros skyrių (trys moksleiviai) ir Jaunimo reikalų koordinatorės pareigas (keturios moksleivės).
 
Po pietų pertraukos moksleiviai dalyvavo protmūšyje „Jaunimo savivaldos diena Zarasuose 2017“ ir geriausia komanda tapo Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos komanda.
 
Renginį vainikavo įspūdžių aptarimas. Moksleiviai džiaugėsi turėdami galimybę iš arčiau pažvelgti į savivaldos darbuotojų darbą, padiskutuoti su tarnautojais ir išsakyti savo mintis, nerimą bei lūkesčius.
 
Ačiū visiems dalyvavusiems ir laukiame Jūsų kitiemet.

Aksana Vorobjova 2017-10-11 07:55:12
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas
Renginių kalendorius
2018 m. liepa
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31