2024 m. balandžio 13 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasų rajono savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vytauto Didžiojo universitetu

2024 m. sausio 11 dieną Zarasų rajono savivaldybė, atstovaujama Zarasų rajono savivaldybės merės Nijolės Guobienės, ir Vytauto Didžiojo universitetas, atstovaujamas Vytauto Didžiojo universiteto rektoriaus, profesoriaus Juozo Augučio, pasirašÄ— bendradarbiavimo sutartį.
 
Renginį pradėjo Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultÅ«ros skyriaus vedėja Sigita Keršienė. Ji sveikino visus susirinkusius šioje svarbioje švietimo bendruomenei šventėje. Ji pristatė visus dalyvius, Vytauto Didžiojo universiteto delegacijos narius ir supažindino su sutarties pasirašymo tikslais. Pristatė 2023 m. gruodžio 21 d. Zarasų rajono savivaldybės tarybos priimtą sprendimą, kuriuo pritariama Zarasų rajono savivaldybės ir Vytauto Didžiojo universiteto bendradarbiavimui siekiant abipusiškai naudingų tikslų kvalifikuotų pedagogų rengimo, užtikrinant pakankamą pedagogų poreikį Savivaldybės švietimo įstaigose, srityje.
 
Vytauto Didžiojo universiteto delegaciją sudarė:

Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Juozas Augutis.

Universiteto Švietimo akademijos kanclerio pavaduotoja – doc. dr. Ilona Tandzegolskienė.

Universiteto Švietimo akademijos kanclerio pavaduotojas – humanitarinių mokslų daktaras Mindaugas Nefas.

Universiteto Švietimo akademijos vyriausiasis specialistas Povilas Urbšys.

 
Pasirašant sutartį taip pat dalyvavo Zarasų rajono savivaldybės vicemerė Aurelija Trimonytė, mero patarėjos Simona MatusevičiÅ«tė ir Simona Burokaitė, visų Zarasų rajono švietimo įstaigų vadovai, Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultÅ«ros skyriaus specialistai bei žiniasklaidos atstovai.
 
Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė, sveikindama susirinkusius dalyvius, džiaugėsi, kad Zarasų rajono švietimo bendruomenė yra nusiteikusi augti ir įrodyti, kad mažieji rajonai yra labai svarbÅ«s. Ši sutartis – siekis tobulėti švietimo įstaigų darbuotojams, vadovams ir, žinoma, mokiniams. Nijolė Guobienė pažymėjo, kad sutarties pasirašymu darbas nesibaigia, o tik prasideda – reikia dirbti ir naudotis suteiktomis galimybėmis augti ir tobulėti kartu su partneriais.
 
Vytauto Didžiojo universiteto rektorius, profesorius Juozas Augutis džiaugėsi turima galimybe bendradarbiauti. Sakė, kad sutarčių bÅ«na daug, tačiau svarbu, kad jos gyventų. „Dabar yra laikas, kai esame vieni kitiems reikalingi. Lietuva išgyvena didelę transformaciją dėl mokinių mažėjimo, todėl reikia susikoncentruoti į žmogų. MÅ«sų užduotis – matyti kiekvieną vaiką ir padėti jam pasiekti kuo daugiau“ – kalbėjo rektorius.
 
Po sutarties pasirašymo Sigita Keršienė pristatė Zarasų rajono švietimo situaciją – kuo galime pasidžiaugti, su kokiais iššÅ«kiais susiduriama, kokia reali situacija yra dabar ir ko tikimasi ateityje. Vyko diskusija tarp Vytauto Didžiojo universiteto delegacijos ir Zarasų rajono švietimo įstaigų darbuotojų apie tai, kaip šis bendradarbiavimas galėtų padėti tiesiogiai mokiniams ir pedagogams. Rektorius pristatė efektyviausius bendradarbiavimo bÅ«dus, o universiteto Švietimo akademijos atstovai pristatė jau dabar esančias galimybes – bÅ«dus, kaip pakviesti atgal į rajoną dirbti šiuo metu studijuojančius pedagogiką studentus, galimybes pedagogų persikvalifikavimui ir švietimo vadybos magistrantÅ«ros studijas.
 
Norinčius daugiau sužinoti apie VDU Švietimo akademiją, kviečiame pamėgti jų Facebook paskyrą.
 
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija
Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2024-01-16 08:53:51
MERĖ
Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?