2020 m. birželio 7 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasų rajono savivaldybė sveikina skaitmeninės ateities kūrėjus su Tarptautine programuotojų diena ir kviečia patirti emocines darbo atostogas naujai įsikūrusioje bendradarbystės erdvėje – Zarasai HUB!

Naujausių technologijų, spartaus ir gerai išvystyto interneto dėka ne tik programuotojai, bet ir įvairių sričių specialistai gali pakeisti savo įprastą darbo aplinką ir nuotoliniu būdu dirbti jiems patogiose vietovėse: namuose, kavinėse, egzotiškose šalyse ar bendradarbystės erdvėse.

 

Zarasai HUB yra naujai įsikūrusi bendradarbystės erdvė, kurią emocinių darbo atostogų iniciatyvos <://ITremoteWEEK> metu jau spėjo išbandyti ir įvertinti Londono, Berlyno startuolių kūrėjai bei programuotojai, Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų skirtingų profesijų nuotolinio darbo entuziastai.

 

„Nebūtina keliauti į Balį, kad patirtum nuotolinio darbo privalumus, Zarasuose taip pat gerai, kaip Azijos paplūdimy“, – teigė vienas iš emocinių darbo atostogų dalyvių ir Digital Nomad propaguotojų Robotikos akademijos vadovas Džiugas Lukas Eidukas.

 

Nuotolinio darbo tendencija ne tik programuotojų, bet ir kitų specialistų tarpe nuolat auga. Zarasų rajono savivaldybė atsižvelgdama į naujausias tendencijas, paslaugų poreikį bei unikalumą nusprendė imtis lyderystės ir įkurti bendradarbystės erdvę.

 

Zarasai HUB yra pirmoji bendradarbystės erdvė Lietuvoje, kuri gali pasiūlyti modernią darbo aplinką su vaizdu į ežerą, kuri motyvuoja darbuotojus ir didina jų produktyvumą. Zarasų bendradarbystės erdvės lankytojai gali naudotis bevieliu internetu, atviromis darbo ir poilsio erdvėmis, vaišintis kava, arbata ir užkandžiais. Dirbti, ilsėtis ar užsiimti joga ant stogo įrengtoje vasaros terasoje. Pėsčiomis pasiekiamos kavinės, apgyvendinimo įstaigos, parkas, apžvalgos ratas ir Zaraso ežero pakrantė.

 

Darbas natūralioje gamtoje gerina žmogaus savijautą. Emocinio darbo atostogos (angl. Workation) tapo jau įprasta darbo praktika užsienyje ir vis labiau populiarėjanti Lietuvoje.

 

Organizacijos turi skatinti nuotolinio darbo ir emocinių darbo atostogų kultūrą, jei nori pritraukti ir išlaikyti talentus”, – rašoma „Forbes“ pranešime.

 

Kviečiame Lietuvos ir užsienio įmones išbandyti emocines darbo atostogas ar nuotolinį darbą kūrybiškumą skatinančioje aplinkoje, kur pietų pertraukas galėsite praleisti pasivaikščiodami ežero pakrante.

 

Daugiau informacijos ir registracija įmonėms Zarasai HUB Coworking Space – Zarasų bendrystės erdvė Facebook puslapyje http://bit.ly/ZarasaiHUB arba el. paštu: Zarasaihub@zarasai.lt  nurodant įmonės pavadinimą, darbuotojų skaičių, pageidaujamą atvykimo datą.

 

Sekite mus Instagram: www.instagram.com/ZarasaiHUB

 

NuotraukosSvetlana Veikšrienė 2019-09-13 11:22:32