2020 m. liepos 11 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasų rajono savivaldybės meras dalyvaus Japonijos ambasadoriaus inicijuotame susitikime

Zarasų rajono savivaldybė jau eilę metų palaiko glaudžius ryšius bei plėtoja tarptautinį bendradarbiavimą su Japonijos ambasada. Ne kartą Japonijos ambasadoriai lankėsi Zarasų krašte, čia organizuojamose šventėse, renginiuose, dalykiniuose ir oficialiuose susitikimuose.


Šiandien rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas gavo oficialią padėką už Japonijos ambasadai suteiktą pagalbą ir bendradarbiavimą bei kvietimą dalyvauti Lietuvos savivaldybių ir Japonijos Hokkaido regiono, kuris yra Japonijos šiaurinė dalis, savivaldybių mainų susitikime, kuris vyks spalio 11 d. Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje, Vilniuje.


Susitikimą iš Japonijos pusės organizuoja Hokkaido savivaldybių asociacija, susitikime dalyvaus 10 savivaldybių iš Hokkaido regiono bei 10 Lietuvos savivaldybių, bendradarbiaujančių su Japonijos ambasada.


Tikimasi, jog vykdant bendrą veiklą, bus sudarytos palankios sąlygos pasinaudoti užsienio šalių patirtimi bei patarimais, keistis naudinga informacija valdymo metodų, ekonomikos, socialinės ir aplinkos apsaugos bei kitais svarbiais klausimais.

 

Informaciją parengė

Svetlana Veikšrienė,
Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja

 

Petro Ivanovo nuotraukos


 

 


 

Nuotraukos

Svetlana Veikšrienė 2019-09-09 10:16:43