2020 m. vasario 20 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas - Utenos regiono plėtros tarybos pirmininkas

Zarasų rajono savivaldybės meras

Molėtų rajono savivaldybės administracijos salėje įvyko pirmasis naujos sudėties Utenos regiono plėtros tarybos posėdis, kuriame dalyvavo deleguoti naujos kadencijos Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Utenos, Zarasų rajono, Visagino savivaldybių merai, Tarybų nariai, o taip pat socialiniai partneriai iš Lietuvos pramonės, prekybos ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos Pramonininkų ir Verslo konfederacijų.


Posėdyje dalyvavo Regioninės plėtros departamento prie VRM Utenos apskrities skyriaus vedėjas Nerijus Čepauskas, šio skyriaus specialistai bei Vyriausybės paskirtas asmuo Linas Žabaliūnas.
Posėdžio darbotvarkėje - trylika klausimų.


Posėdžio dalyviai naujuoju Utenos regiono plėtros tarybos pirmininku išrinko Zarasų rajono savivaldybės merą Nikolajų Gusevą. Jo pavaduotoju tapo Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius.


Rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius deleguotas į Europos Sąjungos Regionų komitetą.
Posėdyje taip pat buvo aptarti Utenos regiono plėtros tarybos nuostatai ir darbo reglamentas. Taryba sudarė darbo grupę iš merų ir Vyriausybės paskirto Tarybos nario dėl Tarybai teikiamų derinti teisės aktų projektų, susijusių su 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų ir Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programų administravimu.


Taryboje pakoreguotas regiono plėtros planas ir regiono projektų sąrašai, aptarti sutaupytų lėšų panaudojimo ir kiti klausimai.


VRM ir „Investuok Lietuvoje“ atstovai Tarybai pristatė Miesto inžinerinės infrastruktūros, svarbios verslui finansavimo galimybes. Jos taip pat buvo plačiai aptartos. Pristatę šias galimybes, atstovai pabrėžė, kad vieninteliai zarasiškiai aktyviai domisi šiomis galimybėmis, bendrauja su atsakingais darbuotojais ir planuoja tai įgyvendinti. Zarasų rajono savivaldybei Regiono plėtros taryboje atstovauja meras Nikolajus Gusevas ir mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius.

 

Petras Ivanovas

Nuotraukose: Utenos regiono plėtros tarybos pirmininkas Nikolajus Gusevas: Utenos regiono plėtros tarybos posėdyje.


Molėtų rajono savivaldybės nuotraukos

Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybės merasarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas - Utenos regiono plėtros tarybos pirmininkas


arasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas - Utenos regiono plėtros tarybos pirmininkas


arasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas - Utenos regiono plėtros tarybos pirmininkasZarasų rajono savivaldybė 2019-08-21 15:36:43