2023 m. gruodžio 3 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasų sporto centro jaunieji rankininkai – Lietuvos čempionai

2015/2016 metų Lietuvos vaikų rankinio čempionate puikiai rungtyniavo Zarasų sporto centro 14 metų vaikinų komanda (trenerė Daiva Kaladinskienė). Iš viso šioje amžiaus grupėje dėl apdovanojimų kovojo 12 komandų, kurios buvo suskirstytos teritoriniu principu į du pogrupius. Zarasų rankininkai žaidė A pogrupyje kartu su Varėnos SM, Molėtų KKSC, Vilniaus SM ,,Tauras“, Pasvalio SM ir Eišiškių A.Ratkevičiaus SM komandomis. Per 10 žaistų rungtynių mÅ«sų rankininkai pralaimėjo tik vieną susitikimą, savo pogrupyje užėmė pirmą vietą ir pateko į kitą varžybų etapą. Antrame varžybų etape – ketvirtfinalio varžybose, zarasiškiai įtikinamai rezultatu 40 : 17 (išvykoje) ir 30 : 12 (savo aikštelėje) nugalėjo Kauno ,,Tauro“ bendraamžius ir patekti į finalinį varžybų etapą.

 

Gegužės 13-15 dienomis Garliavoje vyko Lietuvos vaikinų iki 14 metų rankinio čempionato finaliniai susitikimai, kur rungtyniavo keturios stipriausios komandos. Pirmąją dieną Zarasų SC rankininkai rezultatu 33 : 28 įveikė Varėnos SM komandą. Antrąją varžybų dieną po atkaklių rungtynių vieno įvarčio persvara 28 : 29 pralaimėta Vilniaus SM ,,Tauro“ rankininkams. Trečiąją ir paskutinę finalų dieną savo jėgas išbandė Zarasų SC ir Panevėžio KKSC komandos, kurių susitikimas baigėsi rezultatu 30 : 28 Zarasų komandos naudai.

 

Čempionato nugalėtojais tapo Zarasų SC vaikinų komanda, kuri šių finalų metu patyrė tik vieną pralaimėjimą ir dėl geresnio įvarčių santykio tapo čempionais. Net tris Zarasų komandos žaidėjai buvo išrinkti į U14 komandų simbolinę geriausių žaidėjų rinktinę: vartininkas – Aleksas Ragauskas, linijos žaidėjas – Rokas Žiliukas, dešinys kraštas – Eimantas Vadišius.

 

Turnyro trenerius, dalyvius, žaidėjus ir komandas sveikino ir apdovanojo Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas, generalinis sekretorius Miglius Astrauskas ir Lietuvos rankinio lygos vadovas Tadas Jansonas.

Nuotraukos


Zarasų sporto centras 2016-05-17 07:54:52
MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?