2018 m. spalio 21 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Zarasuose darbą pradėjo tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius

Zarasų rajono savivaldybės administracijoje darbą pradėjo tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Ilona Leipuvienė.

 
Koordinatorės veiklos sritis – koordinuoti teikiamas švietimo pagalbos, socialinės ir sveikatos priežiūros paslaugas vaikams ir jų atstovams pagal įstatymą savivaldybėje. Koordinuotai teikiamų paslaugų tikslas – sudaryti palankias sąlygas vaiko gerovei, padedant jo tėvams (globėjams, rūpintojams) kurti saugią aplinką, užtikrinti gyvenimo, asmeninių bei socialinių ryšių kokybę. Šių paslaugų teikimo vaikui ir jo tėvams (globėjams, rūpintojams) poreikis atsiranda, kai pavienės, atskirai teiktos ar teikiamos švietimo pagalbos, socialinės ar sveikatos priežiūros paslaugos yra neveiksmingos, neefektyvios ir neužtikrina vaiko gerovės. Koordinatorė priims ir nagrinės vaiko tėvų (globėjų, rūpintojų), institucijų, įstaigų, organizacijų, teikiančių švietimo, sveikatos priežiūros, socialines, viešosios tvarkos užtikrinimo paslaugas prašymus / informaciją dėl koordinuotai teikiamų paslaugų, įvertins paslaugų poreikį bei inicijuos jų teikimą, suderins atskirų paslaugų teikėjų veiksmus, organizuojant pagalbą konkrečiam vaikui ir jo tėvams.


Bendradarbiaudama su valstybės, savivaldybės institucijomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, koordinatorė analizuos teikiamų paslaugų efektyvumą, teiks informaciją savivaldybės administracijos direktoriui apie iškylančias problemas, inicijuos priemones dėl koordinuotai teikiamų paslaugų organizavimo tobulinimo ir plėtros poreikio, prevencinių, tęstinių priemonių taikymo. Informuos vietos bendruomenę apie vaikų ir jų atstovų pagal įstatymą galimybes gauti švietimo pagalbos, socialines, sveikatos priežiūros paslaugas savivaldybėje. Organizuos savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisijos posėdžius, atliks pirmininko funkcijas.

 

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Ilona Leipuvienė turi pradinių klasių mokytojo išsilavinimą, 29 metų pedagoginio darbo patirtį. Iš jų 10 metų – direktoriaus pavaduotojo ugdymui.

 

Kontaktai susisiekimui: tel. 8 385 37105, el. paštas ilona.leipuviene@zarasai.lt

 


Svetlana Veikšrienė 2018-01-08 13:48:41
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas