2019 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Zarasuose didesnis dėmesys verslui, infrastruktūrai ir turistams

Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi prieš mėnesį paskirtas Benjaminas Sakalauskas. Administracijos vadovas sako, kad Zarasai - nuostabiausias šalies kampelis, bet, kad jis būtų patrauklus ne tik gamtos dovanomis, bet ir savo infrastruktūra, galimybėmis ir patogumu gyventojams bei verslui, yra kur pasitempti. Anot direktoriaus, geografiškai Zarasai yra nutolęs regionas: nutolęs nuo magistralinių kelių, nuo sostinės, todėl verslui čia turi būti sudarytos itin palankios sąlygos.
 
Administracijos vadovas pabrėžė ir tai, kad nemažiau svarbus uždavinys paties miesto ir rajono patrauklumas bei gera infrastruktūra. Todėl dar šiais metais Zarasų gyventojai ir svečiai turės galimybę įvertinti atnaujintas gatves, kiemų įvažas
 
Pasak naujojo savivaldybės administracijos vadovo, visuomet darbų ir poreikių yra daugiau nei leidžia finansai ir galimybės. Todėl bus stengiamasi tai subalansuoti ir imtis būtiniausių ir labiausiai krašto gyventojams reikalingų darbų. Žinoma, neužmirštant ir turistų, nors paslaugų jiems poreikis šiuo metu beveik patenkinamas ir didesnis iššūkis yra turistų pritraukimas. Tam pasitarnautų ir kol kas vis dar tik planuose esantis viešbutis, nes Zarasai jo kol kas neturi.
 
 


2018-04-20 18:04:17