Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasuose įvyko atviras Lietuvos veteranų rankinio čempionatas

Šių metų sausio 31dieną Zarasų mieste įvyko 4-asis turas atviro Lietuvos veteranų rankinio čempionato, kuriame dalyvavo Zarasų veteranų komanda „Senasis ežeras“. Iš viso dalyvavo 18 komandų (11 vyrų, 7 moterų). Amžiaus grupėje +35 dalyvavo šešios komandos. Savo grupėje Zarasų komandą „Senasis ežeras“ žaidė su Kauno ir Varėnos komandomis. Pirmame susitikime su Kauno komanda, po atkaklios kovos, Zarasų rankininkai pralaimėjo rezultatu 9:8. Antrose varžybose Zarasų „Senojo ežero“ komanda laimėjo prieš Varėnos „Ūla“ rezultatu 6:3. Savo pogrupyje Zarasų rankininkai užėmė antrąją vieta ir varžėsi su kito pogrupio antros vietos nugalėtojais RK ,,RANKININKAS“ (Pasvalys) komanda mažajame finale. Po atkaklios kovos Zarasų komanda nugalėjo RK ,,RANKININKAS“ (Pasvalys) komanda rezultatu 10:8 ir varžybose užėmė trečiąją vietą. Geriausiu Zarasų komandos žaidėju buvo pripažintas Artūras Bratiška.

Amžiaus grupėje +35 pirmąją vietą iškovojo RK ,,KAUNO ĄŽUOLAS“ (Kaunas), antrąją vietą užėmė HC ,,VIESULAS-MV STEEL GROUP“ (Vilnius), trečiąją vietą Zarasų „Senasis ežeras“ , ketvirtąją vietą RK ,,RANKININKAS“ (Pasvalys), penktąją RK ,,DZŪKIJA“ (Alytus), šeštąją vietą Varėnos „ŪLA“ . Amžiaus grupėje +45 dalyvavo 5 komandos: pirmąją vietą užėmė RK ,,Žemaitija“ (Šiauliai), antrąją vietą užėmė HK ,,Priekulė/Vainode“ (Latvija), trečiąją vietą užėmė ,,RK Energija“ (Elektrėnai), ketvirtąją vietą užėmė RSK ,,Senjorai“ (Vilnius), penktąją vietą užėmė RK ,,Kauno ąžuolas“ (Kaunas).

Moterų grupėje dalyvavo 7 komandos. Pirmąją vietą užėmė RK ,,Kauno santaka“, antrąją vietą užėmė RK „Eglutė“ (Pasvalys), trečiąją vietą užėmė RK ,,KAUNO ĄŽUOLAS“ (Kaunas), ketvirtąją vietą užėmė Šiauliai, penktąją vietą užėmė RK ,,SU ŠYPSENA“ (Vilnius), šeštąją vietą užėmė RK ,,ŪLA“ (Varėna), septintąją vietą HK ,,OGRĖ“ (Latvija).

Dalyvius sveikino Zarasų rajono savivaldybės meras Arvydas Steponavičius ir rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Aušra Lamanauskienė. Savo puikius sugebėjimus rankininkams parodė „Domino“ šokėjai.

Dėkojame Zarasų sporto centrui, sporto klubui „Ežerų miestas“ ir sporto klubui „Marsas“ už varžybų organizavimą. Už finansinę paramą dėkojame UAB „Senojo ežero“ vadovui Genadijui Usačiovui, , UAB „Lagreta“ vadovui Remigijui Lamanauskui, „Zarasų šilas“ vadovui Rimvydui Aleksandravičiui, UAB „Rifa“ direktoriui Faustui Narbutui, UAB "Blomstring" vadovui Kęstučiui Zambacevičiui, UAB „Vilvė“ vadovui Stasiui Dambrauskui, UAB „Dalbėra“.