2020 m. balandžio 3 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasuose lankėsi Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis

Zarasų rajone praėjusį antradienį lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.  
 
Pirmiausia Seimo pirmininkas užsuko į įmonę MB „Lietungė“ Zarasų seniūnijos Juodalaukių kaime. Čia susitiko su įmonės vadovais ir darbuotojais, aptarė gamybos perspektyvas.
 
Nuoširdus susitikimas laukė svečio ir Zarasų trečiojo amžiaus universitete. Jo klausytojams Seimo pirmininkas  papasakojo apie Seimo sprendžiamas problemas, šios kadencijos darbus.
 
Šiame susitikime su Seimo pirmininku dalyvavo ir rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas.
 
Po pietų Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis lankėsi AB „Zarasaitis“. Susitiko su bendrovės vadovais, darbuotojais, diskutavo įmonės veiklos, aktualiais Lietuvos politinio ir visuomeninio gyvenimo klausimais.
 
Nuoširdus Seimo pirmininko pokalbis įvyko ir su Zarasų rajono socialinių paslaugų centro gyventojais ir darbuotojais. Čia rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, Centro direktorė Valentina Paliūnienė, rajono Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Alina Sklinsmontienė, Centro darbuotojai su svečiu analizavo socialines problemas Zarasų rajone.                                                                                                                                
 
Baigdamas vizitą, Seimo Pirmininkas V. Pranckietis užsuko į Zarasų viešąją biblioteką, kur renginių salėje susitiko su zarasiškiais. Jų į susitikimą atėjo daug. Čia irgi buvo aptarti svarbiausi Seimo veiklos klausimai. Kartu su Seimo pirmininku šiame renginyje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo narė, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkė Guoda Burokienė.  
       
Visuose šiuose susitikimuose  zarasiškiai pateikė daug klausimų, į daugelį jų atsakė ir rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas.
 
Nuotraukose: Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio viešnagės Zarasuose užfiksuotos akimirkos. 

Petras Ivanovas 2019-01-16 13:09:49
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?