2020 m. spalio 24 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasuose nauja fizinio aktyvumo forma – šiaurietiškas ėjimas!

Norint turėti sveiką kūną ir guvų protą, būtina pasirūpinti fiziniu aktyvumu. Ne paslaptis, kad didžiausią naudą žmogus gauna sportuodamas gryname ore. Ką rinktis? Šiaurietišką ėjimą! 
 
Šiaurietiškas ėjimas arba ėjimas su specialiomis lazdomis populiarėja visame pasaulyje kaip aktyvaus laisvalaikio leidimo, kūno ir sielos sveikatinimo būdas, tinkantis įvairaus amžiaus ir kompleksijos žmonėms. Ne išimtis ir Zarasų miesto gyventojai, kurie Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pakviesti 2014 m. gegužės 9 d. popietę susirinko Sėlių aikštėje į nemokamas šiaurietiško ėjimo pamokas. Nors tądien virš Zarasų nukloję pilki debesys grasinosi išvaikyti šiaurietiškojo ėjimo entuziastus, tačiau jų tai neišgąsdino ir mokymai prasidėjo. Didžiausią susidomėjimą šiuo sportu rodė ne tik vyresnio amžiaus žmonės, bet ir darbingo amžiaus gyventojai.
 
Užsiėmimo metu visuomenės sveikatos biuro specialistės gyventojams aiškino apie šio ėjimo naudą ir kaip pasirinkti teisingai lazdas. Užsiėmimas prasidėjo pramankšta, po to sekė praktinė dalis, kurios metu zarasiškai mokėsi teisingos šiaurietiško ėjimo technikos. Iš tikrųjų jos išmokstama labai lengvai, nes ji nesudėtinga. Ėjimas atsispiriant lazdomis įdarbina daugiau nei 90 proc. viso kūno raumenų, tačiau neapsunkina nugaros ir sąnarių, tokio ėjimo būdas suteikia žvalumo, praskaidrina mintis ir pakelia nuotaiką. Tai liudijo ir Sėlių aikštėje susirinkę žmonės – po užsiėmimo visi dalyviai šypsojosi bei linksmai bendravo.
 
Ignalinos rajano savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvas dėkoja zarasiškiams ir linki toliau tausoti ir stiprinti savo sveikatą. O kad, šiaurietiškas ėjimas - puikus sportas, tinkantis ir jaunam, ir senam, zarasiškiai galės dar kartą įsitikinti gegužės pabaigoje vyksiančioje kurortinio sezono atidarymo šventėje „Zarasai tarytum vasara“.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus informacija
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2014-05-12 10:05:45
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?