2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasuose nauja fizinio aktyvumo forma – šiaurietiškas ėjimas!

Norint turėti sveiką kÅ«ną ir guvų protą, bÅ«tina pasirÅ«pinti fiziniu aktyvumu. Ne paslaptis, kad didžiausią naudą žmogus gauna sportuodamas gryname ore. Ką rinktis? Šiaurietišką ėjimą! 
 
Šiaurietiškas ėjimas arba ėjimas su specialiomis lazdomis populiarėja visame pasaulyje kaip aktyvaus laisvalaikio leidimo, kÅ«no ir sielos sveikatinimo bÅ«das, tinkantis įvairaus amžiaus ir kompleksijos žmonėms. Ne išimtis ir Zarasų miesto gyventojai, kurie Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pakviesti 2014 m. gegužės 9 d. popietę susirinko Sėlių aikštėje į nemokamas šiaurietiško ėjimo pamokas. Nors tądien virš Zarasų nukloję pilki debesys grasinosi išvaikyti šiaurietiškojo ėjimo entuziastus, tačiau jų tai neišgąsdino ir mokymai prasidėjo. Didžiausią susidomėjimą šiuo sportu rodė ne tik vyresnio amžiaus žmonės, bet ir darbingo amžiaus gyventojai.
 
Užsiėmimo metu visuomenės sveikatos biuro specialistės gyventojams aiškino apie šio ėjimo naudą ir kaip pasirinkti teisingai lazdas. Užsiėmimas prasidėjo pramankšta, po to sekė praktinė dalis, kurios metu zarasiškai mokėsi teisingos šiaurietiško ėjimo technikos. Iš tikrųjų jos išmokstama labai lengvai, nes ji nesudėtinga. Ėjimas atsispiriant lazdomis įdarbina daugiau nei 90 proc. viso kÅ«no raumenų, tačiau neapsunkina nugaros ir sąnarių, tokio ėjimo bÅ«das suteikia žvalumo, praskaidrina mintis ir pakelia nuotaiką. Tai liudijo ir Sėlių aikštėje susirinkę žmonės – po užsiėmimo visi dalyviai šypsojosi bei linksmai bendravo.
 
Ignalinos rajano savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvas dėkoja zarasiškiams ir linki toliau tausoti ir stiprinti savo sveikatą. O kad, šiaurietiškas ėjimas - puikus sportas, tinkantis ir jaunam, ir senam, zarasiškiai galės dar kartą įsitikinti gegužės pabaigoje vyksiančioje kurortinio sezono atidarymo šventėje „Zarasai tarytum vasara“.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus informacija
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2014-05-12 10:05:45
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?