2021 m. liepos 25 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasuose pirmą kartą organizuota D. Kepenio sveikatos mokyklos-stovyklos laida

 
Lapkričio 2 – 8 d. Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Lietuvos sveikuolių sąjunga pirmą kartą kvietė Zarasų rajono gyventojus į sveikatingumo stovyklą. Tai 30 val. programa, pritaikyta prie šių dienų žmonių gyvenimo ritmo, darbinio užimtumo ir poreikių, siekiant parodyti, jog ir šiuo laikmečiu, kai visi skubame ir bėgame, galime gyventi darnoje tiek su savimi, tiek ir su aplinka. Daugiau kaip 25-erius metus Lietuvos sveikuolių sąjungos puoselėjama holistinės sveikatos stiprinimo ir atstatymo praktinė metodika leido dalyviams pajusti koks malonus, originalus ir įdomus gali bÅ«ti sveikas gyvenimo bÅ«das.
 
Dalyviai visą savaitę anksti kėlėsi, saulei dar nepatekėjus mankštinosi ir maudėsi Zaraso ežere. Per pietus dalyviai draugiškai pietaudavo Zarasų kavinėje ,,Red Akcija“, kur jiems buvo patiekiamas pagal specialų meniu pagamintas maistas, o vakare, po darbų susirinkdavo kartu pakalbėti, pasportuoti, pamedituoti, pašokti ir pasijuokti.
 
Sveikatos mokyklą pradėjusi Lukrecija Augustaitytė dalyvius mokė sveikai gyventi: supažindino su pagrindiniais fiziniais pratimais, taisyklinga mityba, suteikė meditacijos ir savimasažų pagrindų. Stovyklą užbaigęs Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis susistemino įgytas žinias, kartu praleistas vakaras pirtyje atpalaidavo bÅ«simų sveikuolių kÅ«nus. Indėnų žygis tyrame ore privertė kiekvieną fiziškai padirbėti ir paliko naujų įspÅ«džių bei potyrių. Minėdami Europos sveikos mitybos dieną sveikatos mokyklos dalyvės vaišinosi pačių pagamintomis vaišÄ—mis.
 
Dalyvių lÅ«kesčiai buvo patenkinti ir viršijo juos. Daugelis numetė svorio, išsivalė organizmą, pagerino regėjimą. Septynių dienų stovyklos programa kiekvieną motyvavo ir toliau tęsti sveikesnį gyvenimo bÅ«dą. Kartu praleistas laikas suartino ir privertė į pasaulį pasižiÅ«rėti kitomis akimis.
 
Dėkojame patiems atkakliausiems dalyviams, kurie visą savaitę buvo kartu ir skyrė laiko sau, taip pat partneriams – Zarasų meno mokyklai ir Zarasų jaunimo centrui.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija
 

Svetlana Veikšrienė 2015-11-10 15:10:55
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Koks pavadinimas, JÅ«sų manymu, labiausiai tiktų naujai kultÅ«rinės paskirties erdvei/statiniui Zaraso ežero saloje Zarasuose?