2019 m. balandžio 18 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

 Zarasų rajono savivaldybės administracija elektroninio aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Zarasuose sužibo Kalėdų eglė

Gruodžio 1-ają, šeštadienį, visi zarasiškiai ir miesto svečiai buvo kviečiami į Sėlių aikštę drauge įžiebti Kalėdų eglės, taip pat kalėdinėje mugėje įsigyti dovanėlių artėjančioms šventėms ar kokį skanėstą.
 
Ankstėliau į mugę atėjusieji liko kiek nustebinti - eglės puošimas buvo dar tik pačiame įkarštyje - aikštėje ūžė technika, plušėjo darbininkai. Eglė buvo baigta puošti kone prieš pat jos įžiebimą. Tiesa, ir tai ne iki galo - „sijonėlis“ iš lempučių buvo „pasiūtas“ jau sekmadienį.
 
Kaip ir kelerius metus iki tol Kalėdų eglę Zarasuose puošė kraštietė Jolanta Turaitė ir jos vadovaujamos UAB „Švenčių studija“ specialistai.
 
Gruodžio 1-oji buvo ganėtinai šaltoka, tad dairinėdamiesi po mugę žmonės šildėsi kava, arbata, buvo vaišinami kareiviška koše. Ne vienas tądien mugėje pirko šiltas vilnones kojines ar veltas šlepetes, buvo galima įsigyti tautodailininkų medžio ar keramikos dirbinių, žaislų, saldumynų, daugybę gražių rankų darbo eglutės papuošalų, adventinių vainikų ir kitų darbelių siūlė Zarasų krašto su negalia sąjungos nariai. Šventės dalyviai pirko rūkytos žuvies ar sūrio, bet pasigedo mėsos gaminių - gal ir gerai, juk prasidėjo adventas.
 
Artėjant eglės įžiebimo laikui į sceną sugužėjo „žieminukai“ - Zarasų jaunimas, kuris daina pasveikino šventės dalyvius. Sveikinimo žodį tarė Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas. O paskui „viens, du, trys!“ - ir Kalėdų eglė nušvito.
 
Dabar prasidėjo tikrosios linksmybės: fakyrų kolektyvo „Ugnies šokis“ parengtas ugnies šou, UAB „Mažasis genijus“ programa, kur vaikai džiaugėsi pamėgtais personažais Elza, Olafu ir pačiu Kalėdų seneliu, susitikimas su gigantiškais Transformeriais jau Zarasų kultūros centre, o norintieji pratęsti šventinį vakarą didžiojoje salėje galėjo pasižiūrėti nuotaikingą filmą „Melagiai“.
 
Danutė Pulokaitė
Nuotraukos2018-12-05 16:52:08
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate pavasarines atliekų tvarkymo talkas?