2019 m. liepos 22 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasuose sužibo Kalėdų eglė

Gruodžio 1-ają, šeštadienį, visi zarasiškiai ir miesto svečiai buvo kviečiami į Sėlių aikštę drauge įžiebti Kalėdų eglės, taip pat kalėdinėje mugėje įsigyti dovanėlių artėjančioms šventėms ar kokį skanėstą.
 
Ankstėliau į mugę atėjusieji liko kiek nustebinti - eglės puošimas buvo dar tik pačiame įkarštyje - aikštėje ūžė technika, plušėjo darbininkai. Eglė buvo baigta puošti kone prieš pat jos įžiebimą. Tiesa, ir tai ne iki galo - „sijonėlis“ iš lempučių buvo „pasiūtas“ jau sekmadienį.
 
Kaip ir kelerius metus iki tol Kalėdų eglę Zarasuose puošė kraštietė Jolanta Turaitė ir jos vadovaujamos UAB „Švenčių studija“ specialistai.
 
Gruodžio 1-oji buvo ganėtinai šaltoka, tad dairinėdamiesi po mugę žmonės šildėsi kava, arbata, buvo vaišinami kareiviška koše. Ne vienas tądien mugėje pirko šiltas vilnones kojines ar veltas šlepetes, buvo galima įsigyti tautodailininkų medžio ar keramikos dirbinių, žaislų, saldumynų, daugybę gražių rankų darbo eglutės papuošalų, adventinių vainikų ir kitų darbelių siūlė Zarasų krašto su negalia sąjungos nariai. Šventės dalyviai pirko rūkytos žuvies ar sūrio, bet pasigedo mėsos gaminių - gal ir gerai, juk prasidėjo adventas.
 
Artėjant eglės įžiebimo laikui į sceną sugužėjo „žieminukai“ - Zarasų jaunimas, kuris daina pasveikino šventės dalyvius. Sveikinimo žodį tarė Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas. O paskui „viens, du, trys!“ - ir Kalėdų eglė nušvito.
 
Dabar prasidėjo tikrosios linksmybės: fakyrų kolektyvo „Ugnies šokis“ parengtas ugnies šou, UAB „Mažasis genijus“ programa, kur vaikai džiaugėsi pamėgtais personažais Elza, Olafu ir pačiu Kalėdų seneliu, susitikimas su gigantiškais Transformeriais jau Zarasų kultūros centre, o norintieji pratęsti šventinį vakarą didžiojoje salėje galėjo pasižiūrėti nuotaikingą filmą „Melagiai“.
 
Danutė Pulokaitė
Nuotraukos2018-12-05 16:52:08