Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Informacija
Naujiena
zrs

Zarasuose vyko jaunimo 3x3 krepšinio turnyras „Policijos taurei“ laimėti

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė (bendruomenės pareigūnė) Jovita Juršytė organizavo jaunimui 3x3 krepšinio turnyrą „Policijos taurei“ laimėti. Jo tikslas – tinkamas vaikų užimtumo skatinimas, ugdant sveiką gyvenseną, siekiant užkardyti nusikaltimus ir teisės pažeidimus.

Turnyre dalyvavo įvairaus amžiaus Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos moksleiviai, kurie buvo pasiskirstę net į 8 komandas. Jos turėjo sugalvoti savo komandos pavadinimą, kuris būtų susijęs su policija. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriose susikovė „Patrulių“, „Aro“, „Kelių policijos“, „Kriminalistų“, „Prokurorų“, „Tyrėjų“, „Rėmėjų“ ir „Džentelmenų“ komandos. Varžyboms teisėjauti padėjo Policijos departamento vykdomo projekto „Savanoriai – žmonių saugumui“ dalyviai.

Bronzos medalius ir III-ąją vietą iškovojo komanda „Kriminalistai“, kurios sudėtyje žaidė Eimantas Vainiūnas, Marius Matulis ir Klaidas Andriuškevičius. II-ąją vietą užėmė komanda „Džentelmenai“, diplomai ir medaliai atiteko Zigmantui Sauliui, Vytautui Budriui, Egidijui ir Gyčiui Petrauskams. „Policijos taurės“ turnyro nugalėtojais tapo komanda „Patruliai“, kurios sudėtyje žaidė Giedrius Misiūnas, Gytis Sinekovas, Jurijus Ivanovas, Eligijus Maračinskas. Nugalėtojams buvo įteikta ne tik „Policijos taurė“, medaliai ir diplomai, bet jie turėjo galimybę savo jėgas išbandyti su policijos pareigūnų krepšinio komanda. Po dviejų sužaistų kėlinių, rezultatu 11:30 laimėjo policijos pareigūnų krepšinio komanda.

Sveikiname kolegas ir komandas prizininkes!

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato informacija