2022 m. gruodžio 4 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasuose vyko jaunimo 3x3 krepšinio turnyras „Policijos taurei“ laimėti

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė (bendruomenės pareigÅ«nė) Jovita Juršytė organizavo jaunimui 3x3 krepšinio turnyrą „Policijos taurei“ laimėti. Jo tikslas – tinkamas vaikų užimtumo skatinimas, ugdant sveiką gyvenseną, siekiant užkardyti nusikaltimus ir teisės pažeidimus.
 
Turnyre dalyvavo įvairaus amžiaus Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos moksleiviai, kurie buvo pasiskirstę net į 8 komandas. Jos turėjo sugalvoti savo komandos pavadinimą, kuris bÅ«tų susijęs su policija. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriose susikovė „Patrulių“, „Aro“, „Kelių policijos“, „Kriminalistų“, „Prokurorų“, „Tyrėjų“, „Rėmėjų“ ir „Džentelmenų“ komandos. Varžyboms teisėjauti padėjo Policijos departamento vykdomo projekto „Savanoriai – žmonių saugumui“ dalyviai.
 
Bronzos medalius ir III-ąją vietą iškovojo komanda „Kriminalistai“, kurios sudėtyje žaidė Eimantas VainiÅ«nas, Marius Matulis ir Klaidas Andriuškevičius. II-ąją vietą užėmė komanda „Džentelmenai“, diplomai ir medaliai atiteko Zigmantui Sauliui, Vytautui Budriui, Egidijui ir Gyčiui Petrauskams. „Policijos taurės“ turnyro nugalėtojais tapo komanda „Patruliai“, kurios sudėtyje žaidė Giedrius MisiÅ«nas, Gytis Sinekovas, Jurijus Ivanovas, Eligijus Maračinskas. Nugalėtojams buvo įteikta ne tik „Policijos taurė“, medaliai ir diplomai, bet jie turėjo galimybę savo jėgas išbandyti su policijos pareigÅ«nų krepšinio komanda. Po dviejų sužaistų kėlinių, rezultatu 11:30 laimėjo policijos pareigÅ«nų krepšinio komanda.
 
Sveikiname kolegas ir komandas prizininkes!
 
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato informacija 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2014-11-13 09:26:06
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?