2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zero Waste Fest 2022 m. rugpjūčio 12-14 d. jau ketvirtus metus iš eilės į Antalieptę kviečia visus tvarumo entuziastus!

 ZWF yra gamtai draugiškas festivalis, skatinantis per edukatyvų susibÅ«rimą prisijungti prie pozityvių pokyčių! Renginyje laukiame VISŲ, norinčių atrasti atsakymus į rÅ«pimus klausimus bei kartu su bendraminčiais pasisemti naujų tvarumo idėjų!

 

Šių metų festivalio tema – TEKSTILĖ. Tekstilės pramonės į aplinką išskiriama tarša tampa pavojinga ir planetai, ir žmogui. Naujas požiÅ«ris į drabužių gamybą, vartojimą ir utilizavimą tapo svarbiu klausimu. Festivalio metu dalinsimės tekstilės pakartotinio panaudojimo idėjomis, sužinosime rÅ«šiavimo taisykles ir dažniausias klaidas, išmoksime kaip susikurti kapsulinę spintą. Be kita ko, nebus pamirštos ir kiekvienais metais rengiamos erdvės – kÅ«rybinės dirbtuvės, skonių turgus, gėrybių turgelis, judesio, diskusijų erdvė bei atlikėjų pasirodymai! 
 
Dienos metu mokysimės, klausysime, skanausime ir diskutuosime. Vakarop, muzikos erdvėje jus pasitiks Jurgis Didžiulis, ABUDU, Joseph June, Marabu, TAS, Justė Kraujelytė ir Sure Fang.
 
Viena iš šių metų festivalio naujienų yra kino erdvė, kurioje bus pristatyti tvarumo temai aktualÅ«s filmai: “Viskas bus kitaip” ir “The True Cost”.
 
Festivalyje susidarančios atliekos ir išeikvotos elektros bei vandens sąnaudos yra vienas ryškiausių padarinių aplinkai ir akivaizdus poveikis festivalio lankytojui. Tai, taip pat, yra viena brangiausių renginio išlaidų. Festivalio metu tualetų, dušÅ³, geriamo vandens, elektros, kompostavimo bei šiukšlių konteinerių naudojimas – pėdsakas, kurį tradiciškai atlyginsime pagal taršos kompensavimo mokestį (TKM).
 
Kviečiame prisijungti prie mÅ«sų iniciatyvos ir šiais metais tapti aplinkai draugiško festivalio dalimi. Tikime tvaresniu rytojumi ir kviečiame jį kurti kartu!
 
Pagrindinis renginio organizatorius - Inovatorių slėnis
 
Festivalio programa - www.facebook.com/ZerowastefestLT
 
Bilietų platintojas - KAKAVA

Zarasų rajono savivaldybė 2022-08-08 13:50:10