2019 m. kovo 23 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Žiemos išdaigos

Ach tos Kalėdos! Jos visada laukiamos su nekantrumu ir susijusios su eglutės puošimu, įvairių dekoracijų kūrimu ir namų bei darbovietės dabinimu. Laikomasi tradicijų ir papročių, dovanojamos kalėdinės dovanos – jas malonu pirkti ir pačiam gauti. Pačios prasmingiausios ir geriausios dovanos – knygos.
 
Akcija „Knygų Kalėdos“ vyksta septintą kartą ir kviečia dovanoti savo bibliotekai naujų knygų. Bibliotekos darbuotojai taip pat sugalvoja įvairiausių būdų, kaip šia akcija sudominti lankytojus bei papildyti naujomis knygomis bibliotekos fondus. Ligoninės bibliotekoje laikinai apsigyvenusi knygų Zuikė kviečia visus lankytojus ir skaitytojus dovanoti naujų knygų savo bibliotekai.
 
Anot senovės graikų filosofo Aristotelio: „Gera pradžia – pusė darbo“. Ligoninės bibliotekos darbuotoja apsilankė vaikų dienos centre „Draugai“. Kartu su vaikučiais skaitė knygelę „Žiemos išdaigos“. O šioje knygelėje ir eilėraščiai, ir pasakos, ir dainelės apie Kalėdų laukimą, naujus metus, žiemos pūgą, ledinuką, senelės pasaką, gudruolę lapę, šalčio ir kiškio lažybas... Knygelėje aprašoma žiema su šalčiu ir sniegu, o tai vaikus šiek tiek nuliūdino, nes pašėlti dar neišeis, reiks laukti sniego ir šaltuko. Liūdėti neteko, nes reikėjo piešti, spalvinti ir kirpti popierines girliandas. Populiariausios – eglučių, senių besmegenių, žvaigždučių, angeliukų formų girliandos.
 
Vaikų sukurtomis girliandomis pasipuošė biblioteka, o vaikai už skaitymą ir kūrybą gavo saldainių.
 
Nijolė PILAC,
Ligoninės bibliotekos vyresn. bibliotekininkė
nuotraukos autorės

Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2017-12-20 07:52:16
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate pavasarines atliekų tvarkymo talkas?