2019 m. kovo 26 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

 Kviečiame dalyvauti Nacionaliniame ekonomikos egzamine

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Žiemos, Kalėdų ir dovanų laukimas Imbrado bibliotekoje

„Tepk roges vasarą“, – sako lietuvių liaudies išmintis. Vadovaujantis šia išmintimi, Imbrado bibliotekoje jau nuo lapkričio mėnesio buvo ruošiamasi žiemos šventėms, vyko edukaciniai užsiėmimai „Kalėdiniai karpiniai iš popieriaus“.
 
Vaikai ir jaunimas rinkosi į biblioteką šeštadieniais, nes nereikia niekur skubėti, galima smagiai, naudingai bei kultūringai praleisti laisvalaikį.
 
Kokie karpiniai gali būti tokiu metų laiku? Atsakymas aiškus – kalėdiniai karpiniai. Su malonumu dalyviai kūrė, piešė ir karpė namukų, eglučių, angeliukų, žaisliukų, senių besmegenių, snaigių ir šuniukų formų karpinius. Snaigių ir šuniukų buvo daugiausiai, nes snaigės – gamtos stebuklas, o šuniukai – 2018 metais pagal rytų tradicijas yra priskiriami geltonajam žemės šuniui. Džiaugsmingai ir draugiškai dalyviai puošė bibliotekos langus ir eglutę, užteko ir savo namams papuošti.
 
Kad neprailgtų laikas švenčių belaukiant, Imbrado bibliotekos darbuotoja vaikus kvietė į kalėdinį renginį „Šaltukas per žemę eina“. Vaikams pravėrus bibliotekos duris, jų laukė šventinės muzikos garsai, kalėdiniai pasakojimai, knygų penketuko skaitymai, eilėraščių deklamavimas, mįslių įminimas, prizai ir siurprizai.
 
Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems, linkiu gražių švenčių, laimingų Naujųjų metų, draugauti su knyga ir biblioteka ateityje.
 
Jolanta ŠEPETOVSKAJA,
Imbrado bibliotekos vyresn. bibliotekininkė
nuotraukos autorės
Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2017-12-28 12:21:06
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate pavasarines atliekų tvarkymo talkas?