2017 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37155, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
vspace=4
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 

 
Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Rajono sportininkų pasiekimai

2016 m.

 

2015/2016 metų Lietuvos vaikų rankinio čempionatas
Zarasų sporto centro 14 metų vaikinų komanda – 1 vieta U14 grupėje.
 
Lietuvos B/K irklavimo jaunių – jaunimo čempionatas
Ala Grigorjeva – 3 vieta K-1 1000m Jaunių rungtyje, 2 vieta K-4 500m Jaunių rungtyje, 1 vieta K-1 500m Jaunių rungtyje, 2 vieta K-2 500m Jaunių rungtyje, 1 vieta K-1 200m Jaunių rungtyje;
Ala Grigorjeva, Marina Ovčinikova – 3 vieta K-2 1000m Jaunių rungtyje, 3 vieta K-4 200m Jaunių rungtyje, 3 vieta K-2 200m Jaunių rungtyje, 2 vieta K-2 200m Jaunių rungtyje;
Jelena Ovčinikova – 1 vieta K-2 200m Merginų rungtyje, 1 vieta K-2 500m Merginų rungtyje, 2 vieta K-2 1000m Merginų rungtyje.
 
XXII Baltijos šalių klubų Shotokan karate čempionatas
Neila Sventickytė - 1 vieta kumite rungtyje 16-17 m. grupėje;
Matas Liepinaitis - 2 vieta kumite rungtyje 8 m. +32 kg. grupėje;
Viltė Kazlauskaitė - 3 vieta kumite rungtyje 10-11 m. -35 kg. grupėje;
Laurynas Matiukas - 3 vieta kumite rungtyje 17 m. +70 kg. grupėje;
Emilis Merkys - 3 vieta kumite rungtyje 10 m. +40 kg. grupėje;
Neila Sventickytė, Liveta Dainytė, Ineta Andriūnaitė - 3 vieta merginų komandinėje kumite 16-17 m. rungtyje.
 
Moterų futbolo turnyras Latvijoje
Dusetų „Ainių“ merginų futbolo komanda – 1 vieta.
 
Utenos apskrities vaikų salės futbolo čempionatas
Zarasų KKSC – 2 vieta 2005 metų gimimo ir jaunesnių berniukų grupėje.
 
Ogre Cup 2016 (WKF)
Viltė Kazlauskaitė - 2 vieta kumite rungtyje 10 m. amžiaus grupėje.
 
VII Atviras Lietuvos shotokan karatė senjorų čempionatas
Viktoras Paukštė - 2 vieta kumite rungtyje 30–40 m. amžiaus DAN (meistrų) grupėje, 3 vieta absoliučioje kumite kategorijoje;
Vaida Černauskienė - 2 vieta absoliučioje moterų kumite rungtyje.
 
Lietuvos Šotokan/WKF karatė čempionatas
Neila Sventickytė - 3 vieta 16-17 m. - 59 kg. WKF kumite rungtyje, 2 vieta 16-17 m. kumite shotokan rungtyje;
Ineta Andriūnaitė - 2 vieta 16-17 m. +59 kg. WKF kumite rungtyje;
Liveta Dainytė - 3 vieta 14-15 m. kumite shotokan rungtyje.
 
Lietuvos veteranų rankinio čempionatas 7-asis turas
Senasis ežeras – 2 vieta.
 
Aukštaitijos stalo teniso varžybos
D. Kuzma – 1 vieta;
D. Barzda – 2 vieta;
A. Žemaitis – 3 vieta.

Lietuvos moksleivių B/K irklavimo čempionatas
Marina Ovčinikova - 2 vieta K-2 500m Jaunių rungtyje;
Ala Grigorjeva - 3 vieta K-1 500m Jaunučių rungtyje, 2 vieta K-1 500m Jaunučių rungtyje, 1 vieta K-2 500m Jaunučių rungtyje, 1 vieta K-4 500m Jaunučių rungtyje, 3 vieta K-1 200m Jaunučių rungtyje, 2 vieta K-1 200m Jaunučių rungtyje, 1 vieta K-2 200m Jaunučių rungtyje.
 
Panevėžio vaikų čempionatas ir Lietuvos meistrų čempionatas
Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Keršys - 1 vieta amžiaus grupėje iki 40 metų vienviete baidare;
Darius Ketleris - 2 vieta amžiaus grupėje iki 40 metų vienviete baidare;
Vida Memliukienė - 2 vieta amžiaus grupėje iki 50 metų vienviete baidare;
Ramūnas Keršys, Darius Ketleris - 1 vieta dviviete baidare;
Vida Memliukienė, Valė Pupeikienė - 2 vieta dviviete baidare;
Darius Ketleris, Valė Pupeikienė - 2 vieta mišrioje gruėje;
Vida Memliukienė ir Stasys Beržinskas - 2 vieta mišrioje gruėje;
Ala Grigorjeva - 2 vieta jaunučių grupėje;
Marinos Ovčinikova, Šakalys - 1 vieta mišrioje grupėje;
Rytis Sakalauskas - 1 vieta berniukų amžiaus grupėje.
 
Pasaulio baidarių ir kanojų meistrų irklavimo čempionatas
Ramūnas Keršys, Ruslanas Šaranovas - 3 vieta K-2 200 m rungtyje, 2 vieta K-4 200 m rungtyje, 1 vieta K-4 2000 m rungtyje.
Vida Memliukienė - 2 vieta K-4 200 m rungtyje, 1 vieta K-4 2000 m rungtyje.
 
2016 Lietuvos jaunučių ir vaikų pirmenybės
Sonata Nastajūtė - 3 vieta K-1 200m Mergaitės 2002 rungtyje;
Ala Grigorjeva - 2 vieta K-1 200m Mergaitės 2000 rungtyje, 1 vieta K-2 500m Mergaitės 2000-2001 rungtyje;
Rytis Sakalauskas - 1 vieta K-2 500m Berniukai 2002-2005 rungtyje, 2 vieta K-2 500m Berniukai 2002-2005 rungtyje, 1 vieta K-1 200m Berniukai 2003-2005 rungtyje;
Danielius Bobkovas - 2 vieta K-1 200m Berniukai 2003-2005 rungtyje;
Robertas Pilibaitis - 2 vieta K-1 200m Berniukai 2003-2005.
 

 


2016-07-28 11:12:25
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar Jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?
Renginių kalendorius
2017 m. rugpjūčtis
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31