LT/EN/RU
Anykščiuose įvyko Lietuvos turizmo informacijos centrų atstovams skirtas renginys

Šių metų lapkričio 12 dieną į Anykščius iš įvairių šalies kampelių suvažiavo virš 60 turizmo informacijos centrų atstovų. Dvi dienas vykusiame turizmo informacijos centrų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui skirtame seminare renginio dalyviai tobulino savo žinias įvairiais Lietuvos turizmo plėtrai aktualiais klausimais.

Seminaro dalyviai ne tik klausėsi pranešimų, bet ir aktyviai dalyvavo diskusijose, dalinosi darbine patirtimi tarpusavyje. Ūkio ministerijos atstovas šiame seminare pristatė ateinančias finansavimo galimybes tiek vietiniam verslui tiek ir turizmo informacijos centrams rajonuose ir miestuose plėtojant e-rinkodarą. 

Susitikimo metu daug dėmesio buvo skirta apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo kriterijams po LR Turizmo įstatymo pasikeitimų, kuriuos pristatė Valstybinio turizmo departamento atstovai. Taip pat buvo atskleista kultūrinių kelių tema Lietuvoje ir analizuojamos galimybės juos plėtoti.

Šio susitikimo metu Aukštaitijos regiono TIC‘ai dar kartelį susibūrė aptarti galimas finansavimo galimybes rinkodarai ir susidėlioti veiksmų planą sėkmingam paraiškų rengimui. Artėjančio Turizmo forumo Zarasų rajone metu rinkodarinės galimybės bus pristatytos Zarasų krašto turizmo paslaugų teikėjams. 

 


Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2014-11-17 09:22:14