LT/EN/RU
"Galapagai" - kokybiškos gyvos muzikos festivalis jau greitai!
 
 
 
Zaraso ežero saloje, kaip ir kasmet, rugpjūčio 1 – 2 dienomis atrakcijų ir kokybiškos gyvos muzikos mėgėjų laukia “Galapagai” – vienas iš didžiausių tarptautinių muzikos ir pramogų festivalių po atviru dangumi Lietuvoje.
 
 
Festivalio scenose pasirodys dešimtys įdomių muzikos grupių iš Lietuvos, Baltijos ir kitų užsienio šalių. Renginio organizatoriai svečiams žada neužmirštamas vasaros užbaigtuves su puikią nuotaiką keliančia muzika. Tik Galapagų saloje niekas nesijaus atstumtas, pamirštas, alkanas, ištroškęs ar liūdnas.
 
 
Pateikę kilmę iš Zarasų liudijantį dokumentą***, VšĮ „Zarasų rajono turizmo informacijos centre“ bilietą galite įsigyti žymiai pigiau tik už 65 Lt + 3 Lt VšĮ "Zarasų rajono turizmo informacijos centro" administravimo mokestis. Vaikai iki 10 m. įleidžiami nemokamai. Pigių bilietų kiekis – ribotas!
 
***Svarbu:  Festivalio ,,Galapagai“ organizatoriai pasilieką teisę jo metu (kontrolėje įeinant į Zaraso ežero Didžiąją salą) paprašyti asmens dokumento, patvirtinančio įeinančiojo gyvenamąją vietą Zarasų rajone.
(asmens tapatybės kortelė arba pasas, išduotas Zarasų Policijos komisariato migracijos poskyryje, pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą, galiojantis moksleivio ar darbuotojo pažymėjimas).
Nepateikus šio dokumento organizatoriai pasilieka teisę asmens pro kontrolės vietą neįleisti. Šiuo atveju pinigai už bilietą negrąžinami. 
 
Daugiau informacijos apie renginį :
 
 
 

Bilietus Zarasų krašto gyventojams:

 
VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centras
 
Adresas: Sėlių a. 22, Zarasai, LT-32110
 
Tel.: +370 385 37171, +370 682 40988, +370 679 10091
 
Interneto svetainės adresas: www.zarasai.lt/tic
 

 

 

Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2014-06-17 16:48:44