LT/EN/RU
Kviečiame apsilankyti Turizmo informacijos centre
                                   
 
                            GERBIAMAS, ZARASIETI,
 
VšĮ,,Zarasų rajono turizmo informacijos centras“ skatina turizmo plėtrą Zarasų mieste bei rajone, reprezentuoja Zarasų kraštą tarptautiniu ir nacionaliniu lygmeniu, teikia naujausią ir aktualiausią informaciją apie rajono lankytinus objektus, turizmo paslaugas, kultūrinius renginius ir kt.
Džiaugiamės, kad Zarasai tampa vis gražesni savo lankytojams ir svečiams tiek iš Lietuvos tiek ir iš užsienio šalių. Pastaraisiais metais pastebėjome, kad mūsų miestas tampa vis įdomesnis turistams, o miesto lankytojų skaičius auga.
Rašome šią žinutę norėdami Jus paskatinti pradėti teikti turizmo paslaugą Zarasų mieste. Galbūt turite tuščių kambarių, kurių iki šiol nenaudojote? O gal turite sodo namelį ar namo priestatėlį, kurie stovi tušti? Juk kartais nereikia labai daug, kad galėtumėt priimti pas save lankytojus ar turistus nakvynei ar poilsiui.
Tikriausiai, visi prisimename laikus, kai daugelis Zarasiečių priimdavo pasisvečiuoti turistus iš Sankt-Peterburgo arba kitų pasaulio kraštų. O gal tai vis dar įmanoma?..
Jeigu Jus sudomino mūsų pranešimas, kviečiame apsilankyti mūsų patalpose adresu Sėlių a. 22, Zarasai. Mielai su Jumis susitiksime, pasikalbėsime, pakonsultuosime dėl turizmo paslaugų teikimo, pakalbėsime apie reklamos galimybes.
 
Linkinti Jums gražios vasaros,
Zarasų rajono turizmo informacijos centro direktorė
 

Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2014-04-17 09:19:07