LT/EN/RU
Nerti į Zarasus bus lengviau!

VšĮ ,,Zarasų rajono turizmo informacijos centras“ pradėjo įgyvendinti inovatorišką projektą, kuriuo siekiama pasitelkiant informacines technologijas turistams ir miesto lankytojams interaktyviai pateikti rajone siūlomas turizmo paslaugas ir lankytinas vietoves. Dalyvavimas projekte Nr. LLV- 389  „Informacinės technologijos geresniam pasienio regionų pasiekiamumui“ yra svarbus žingsnis tapti patrauklesniems Zarasų krašto lankytojams bei būti pasiekiamiems visiems besidominantiems bet kuriuo paros metu. 

Šio projekto įgyvendinimo metu šalia Zarasų rajono turizmo informacijos centro patalpų planuojama įrengti interaktyvų liečiamu ekranu lauko stendą. Jame bus pateikta turistinė informacija apie miesto ir rajono lankytinus objektus, vykstančius renginius, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas, siūlomas edukacijas, ekskursijas ir kita.

Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojams Turizmo centras taip pat turės pasiūlymų – nuskanavus QR kodą ir atsisiuntus mobiliąją aplikaciją į savo telefoną turistinių išteklių informacija bus prieinama lankytojų įrenginiuose. Naršantiems internete užsienio klientams bus sukurta nauja ir moderni internetinė Zarasų rajono turizmo informacijos centro svetainė trejomis kalbomis.   

Projekto įgyvendinimo metu Centro biuro patalpos bus atnaujintos ir įrengtos interaktyviai – audio sistemos, nešiojamas kompiuteris, liečiamu ekranu mobilus stalas su visa reikalinga rajono turizmo informacija sukurs jaukesnę ir išraiškingesnę aplinką mūsų klientams ir svečiams.  

VšĮ ,,Zarasų rajono turizmo informacijos centras“ įgyvendina šį projektą kartu su kitais septyniais partneriais iš Latvijos - Lietuvos per 2007-2013 m. Latvijos - Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą. Bendras projekto tikslas – padidinti pasienio regionų patrauklumą turistams siūlant naudotis informacinėmis technologijomis.

VšĮ ,,Zarasų rajono turizmo informacijos centras“ projekto biudžetas – 36940,00 EUR (127259,63Lt), iš kurių 31399,00 EUR (108170,69 Lt) ES lėšos.

 
 
                      
 

Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2014-06-13 08:47:01