LT/EN/RU
Pasiruoškime kurortinio sezono atidarymui!

 

Šių metų gegužės 23 d. Zarasų mieste organizuojamas visiems mums labai aktualus renginys – Kurortinio sezono atidarymas Zarasuose. Šiais metais tai bus išskirtinis renginys, nes į miestą atvyks virš 300 užsienio svečių – Italijos, Maltos, Rusijos, Latvijos, Baltarusijos ir kt.

 

VšĮ „Zarasų rajono turizmo informacijos centras“ šio renginio metu pristato naujieną – gyvąjį mūsų rajono turistinių išteklių pristatymą Zaraso ežero pakrantėje nuo 15 iki 20 val. Šio pristatymo metu visiems atvykusiems svečiams bei miesto lankytojams pristatysime turizmo paslaugas ir išteklius mūsų rajone (kaimo turizmo sodybų reklama, turizmo pramogų, maitinimo paslaugų reklama).

 

Kodėl tai vadiname ,,gyvuoju‘‘ pristatymu? Todėl kad mielai kviečiame Jus pačius – mūsų krašto turizmo paslaugų teikėjus dalyvauti  su savo paslaugos prisistatymu ,,gyvoje‘‘ mugėje. Kas gali geriau už Jus nupasakoti, kokią paslaugą Jūs siūlote? Kas gali geriau už Jus parodyti, kokį unikalų produktą Jūs propaguojate? Kas gali geriau už Jus pačius pristatyti Jūsų kulinarinį ar tautinį paveldą, kuriuo vaišinate lankytojus?

Manau, kad atsakymo į šį klausimą nereikia...

 

Maloniai lauksime Jūsų skambučių, žinučių ar el. laiškų dėl registracijos dalyvauti šiame renginyje pristatant savo unikalią turizmo paslaugą iki šių metų gegužės 8 d.

 

Linkinti Jums triukšmingo kurortinio sezono atidarymo,
VšĮ "Zarasų rajono turizmo informacijos centras" direktorė
 
Jurgita Mikutavičienė
 
 

Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2014-04-18 15:26:15