LT/EN/RU
Projekto "Bella Dvina 2" partneriai parengė naują tarptautiniam turizmui skirtą leidinį
Tarptautinio projekto Nr. LLB-1-098 "Gebėjimų, reikalingų turizmo plėtrai Latgalos, Utenos ir Vitebsko pasienio regionuose, ugdymas", sutrumpintai vadinamo "Bella Dvina 2" ir finansuojamo iš programos "Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007-2013"  lėšų, partneriai iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos parengė tarptautinį turistinį leidinį "Tavo geriausias poilsis "Latgaloje, Aukštaitijoje ir Vitebsko srityje".
 
Leidinyje turistas ras daugybę kelyje reikalingos informacijos apie įvairaus pobūdžio lankytinas vietoves, jų aprašymus bei nuotraukas. Anglų, lietuvių, rusų ir latvių kalbomis išleistas leidinys - puikus pagalbininkas tiek mūsų šalies rytus ir kaimynines šalis pažinti išsiruošusiams keiautojui, tiek Lietuvoje besilankančiam svečiui iš gretimų respublikų. 
 
 
Elektroninę leidinio "Tavo geriausias poilsis "Latgaloje, Aukštaitijoje ir Vitebsko srityje" versiją galite rasti paspaudę ant nuorodos. Ten pat rasite ir pirmąją šio tęstinio projekto leidinio dalį.
 

Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2014-11-06 14:53:38