LT/EN/RU
Šiaulių televizijos žurnalistai lankėsi Zarasuose

Šylant orams ir vis dažniau pasirodant saulei, ore galima justi tvyrančią tuoj tuoj prasidėsiančio turistinio sezono pradžią. Vienas iš efektyvių būdų supažindinti su naujame sezone turistų laukiančiomis staigmenomis ir maloniomis naujienomis – turistų patogumui paruoštų namų darbų demonstravimas žiniasklaidoje.

Zarasų rajono turizmo informacijos centre šią savaitę lankėsi Šiaulių televizijos žurnalistai. Jie domėjosi centro įgyvendinamo projekto LLV- 389 „Informacinės technologijos geresniam pasienio regionų pasiekiamumui“ vykdomomis veiklomis, įsigytomis technologinėmis naujovėmis, kurios jau patraukia praeivių bei atvykstančių į Zarasų kraštą lankytojų dėmesį, o neretą ir nustebina savo funkcionalumu ir pritaikymo būdais.

Savo laidai žurnalistai nufilmavo reportažą, kuriame turizmo informacijos centro direktorė Jurgita Mikutavičienė pristatė 2007-2013 m. Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamo projekto įgyvendinimo eigą ir pasiektus rezultatus, darbuotojai demonstravo naują sukurtą Zarasų rajono turizmo informacijos centro interneto svetainę, mobiliąją aplikaciją su esamais rajono turistiniais ištekliais, informacinį stendą, esantį šalia centro patalpų bei sukurtą interaktyvų informacinį kambarį, pritaikytą kiekvieno lankytojo poreikiui (interaktyvus stalas su krašto turizmo pristatymu, audiogido sistemos patogesniam ekskursijų vedimui, nešiojamas kompiuteris, kurio pagalba lankytojui gali būti parodyta ir papildomai atspausdinama informacija).

Televizijos kameroms buvo pademonstruotos minėtų technologijų panaudojimo galimybės, pritaikomumas tiek turistų, tiek visuomenės poreikiams. Visos šios technologijos bus ypač naudingos, mat moderniai, patraukliai, keliomis užsienio kalbomis pateikta turistinė informacija apie Zarasų kraštą kiekvienam besidominančiam informaciniame lauko stende bus prieinama bet kuriuo paros metu – net ir ne turizmo informacijos centro darbo valandomis.

Laidai išvydus eterį, būtinai su visais pasidalinsime. Taip kad laukite tęsinio.

 

 

                                                                                                                                     

                                                                                  

 


Viešoji įstaiga Zarasų rajono turizmo informacijos centras 2015-04-09 11:53:42